Skocz do zawartości

Turniej Haxball PIROMAX/TOP10


karasiun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeśli tak to przejdziecie dalej walkowerem ! tylko pisać to zanim minie czas na rozegranie meczy :)

 

czyli kto z kim miał grać i w nawiasie (walklower)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze2x6rR.jpg

 

kertoip vs dopalacz (kertoip win przez walkower)

 

 

Nie ma to jak zapisać się i nie grać, przez to będę musiał zadowolić się tylko jedną kostką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że jak ktoś się nie zgłosi z wynikami lub walkowerem do godziny 20 to awansują te osoby co zgłosiły do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walkower to będzie jak minie termin. :D/>

 

no dużo zostało tego terminu, aż 1,5h. Ja czekam na gościa 2dni. Napisałem posta wcześniej bo mogło mnie nie być o 20 przed kompem. Panie najmądrzejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dużo zostało tego terminu, aż 1,5h. Ja czekam na gościa 2dni. Napisałem posta wcześniej bo mogło mnie nie być o 20 przed kompem. Panie najmądrzejszy.

Nie martw się ja mam tak samo pisałem do gościa kiedy ma czas zagrać meczyk i mi nie odpisał do tej pory :xmas_dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że będzie krótka piłka z tymi co nie rozegrali meczy i nie podali wyników poprostu wiedzieli że mają rozegrać mecze do piątku godziny 20:00 mieli na to 2 dni i proste jak nie rozegrali to powinno zostać tyle osób co rozegrało i ci co wygrali walkowerami lecz na razie nie widzę żeby ktoś napisał że wygrał walkowerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NASTĘNE MECZE !!!

 

 

mks-LanCc

kamz-kertoip

Dexler12-mpiwowski

arni123-snoopgood

 

NA wyniki czekam do Niedzieli 20:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już coś robisz to rób to porządnie :xmas_wink:/>

 

A co ci nie pasuje ? załatwił nagrody, zrobił turniej, dużo czasu nie ma. Jedyne co zawodzi w turnieju to ludzie, którzy zapisują się i nie grają, oraz takie pajace jak ty, którzy wypisują durne komentarze przez które nikomu nie będzie chciało organizować i użerać się z takimi osobnikami. Jakaś forma rozrywki na forum i to z dobrymi nagrodami, a i tak muszą być narzekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ci nie pasuje ? załatwił nagrody, zrobił turniej, dużo czasu nie ma. Jedyne co zawodzi w turnieju to ludzie, którzy zapisują się i nie grają, oraz takie pajace jak ty, którzy wypisują durne komentarze przez które nikomu nie będzie chciało organizować i użerać się z takimi osobnikami. Jakaś forma rozrywki na forum i to z dobrymi nagrodami, a i tak muszą być narzekania.

 

kertoip beznadziejny jesteś z tymi swoimi wypocinami.Wypowiadaj się za siebie.Ja nikogo nie obrażam więc ty nie obrażaj mnie,gdyż mnie nie znasz i nie wiesz o mnie nic.W ogóle wiesz co to znaczy kultura? Ja i karasiun się nie wyzywamy tylko dyskutujemy,a to jest różnica.Już był ostatnio na forum pewien użytkownik,który nieźle namieszał,też chcesz być taką osobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kertoip beznadziejny jesteś z tymi swoimi wypocinami.Wypowiadaj się za siebie.Ja nikogo nie obrażam więc ty nie obrażaj mnie,gdyż mnie nie znasz i nie wiesz o mnie nic.W ogóle wiesz co to znaczy kultura? Ja i karasiun się nie wyzywamy tylko dyskutujemy,a to jest różnica.Już był ostatnio na forum pewien użytkownik,który nieźle namieszał,też chcesz być taką osobą?

 

Nie, ty nie dyskutujesz, ty stwierdzasz, że coś zrobione jest na odwal. Nie pasuje coś ? Napisz organizatorowi na priv, a najlepiej to przemilcz i żegnaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napisałem,że coś zrobione jest na odwal jak stwierdziłeś wyżej.kertoip jak się ze mną nie zgadzasz to przedstaw argumenty dlaczego :),gdyż to co napisałeś do tej pory mnie nie przekonuje.Najlepiej zakończmy tę rozmowę,gdyż ty piszesz byle pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ci nie pasuje ? załatwił nagrody, zrobił turniej, dużo czasu nie ma. Jedyne co zawodzi w turnieju to ludzie, którzy zapisują się i nie grają, oraz takie pajace jak ty, którzy wypisują durne komentarze przez które nikomu nie będzie chciało organizować i użerać się z takimi osobnikami. Jakaś forma rozrywki na forum i to z dobrymi nagrodami, a i tak muszą być narzekania.

 

kertoip ma rację,

 

a po 2 faktycznie czasu bardzo mało i wszystko było na szybko przygotowane i tak bedzie trzeba się śpieszyć by w wigilię zakończyć rozgrywki, no chyba, że ktoś bedzie chciał w 1 albo 2 dzień świąt kończyć to spk :D

 

 

załatwiam na następny już rok długi fajny konkurs z bonami o łącznej wartości 1000 zł ;)

szkoda, że teraz zostało mało czasu do sylwka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...