Skocz do zawartości

[XenonFajerwerki] Stuff na sylwestra 2014/2015


XenonFajerwerki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Chciałbym przedstawić plan moich zakupów na nadchodzącego sylwestra. Nie planuję robić kolejnego internetowego zamówienia. Prawdopodobnie jednak będę chciał zapolować na coś fajnego z marketowych wyrzutni i tu liczę na waszą pomoc w wyborze ! :)

 

Jak wytrawne oko zauważy dużo tu hukowych. To z powodu planowanych karabinków, poza tym lubię narobić dużo hałasu. Po ostatnim roku stwierdziłem że czas na zabawę pierdułkami. Jak tylko będę miał czas i materiały u siebie to podrzucę wam zdjęcie całości.

Obecnie oczekuję na przesyłkę z BigFuna. Lista zabaweczek:

 

Nazwa i Symbol Ilość opakowań

EX 1 Explosive 17x

FP3-W FP3 WHITE 4x

JC05/FP3 small 13x

FP3/Big 8x

R0009-12 ARTILLERY SHELLS 1x

R20072 Perfect 1x

53901 Jupiter 1x

TXM434 MAGIC SKY 1x

CYRKOBLITZ S MAŁY U06778 5x

Haiti P7229 1x

ATAKAMA P7528 1x

Artillery Shells TXB546-A 1x

Babel SM9880 1x

STYX JW4060 2x

Pisces TXR872 1x

Double-bangs K0203B(J) 2x

Korsarz dwustrzałowy P1203A 1x

SATURN MISSILES 50 JW02 2x

Red strobe TXF834 1x

Big whale 4 TXR638 1x

SKY THUNDER TXR418 3x

SUPER BANGS TXP067 1x

ZIMNE OGNIE 2x

Achtung K0201 18x

Bang TXP859/825 2x

Lont 10x

Whistling moon travellers JR05 1x

Yellow/purple peony 1x

WUNDERKERZEN 151024 2x

SUPER CORSAIR K0202 2x

SALUT K0201CE 1x

Pyro speed 22056 1x

ORION JR03 1x

 

Do tego dojdzie kilka gratisów które były dostępne na BF. Oceniajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Chciałbym przedstawić plan moich zakupów na nadchodzącego sylwestra. Nie planuję robić kolejnego internetowego zamówienia. Prawdopodobnie jednak będę chciał zapolować na coś fajnego z marketowych wyrzutni i tu liczę na waszą pomoc w wyborze ! :)/>/>

 

Jak wytrawne oko zauważy dużo tu hukowych. To z powodu planowanych karabinków, poza tym lubię narobić dużo hałasu. Po ostatnim roku stwierdziłem że czas na zabawę pierdułkami. Jak tylko będę miał czas i materiały u siebie to podrzucę wam zdjęcie całości.

Obecnie oczekuję na przesyłkę z BigFuna. Lista zabaweczek:

 

Nazwa i Symbol Ilość opakowań

EX 1 Explosive 17x

FP3-W FP3 WHITE 4x

JC05/FP3 small 13x

FP3/Big 8x

R0009-12 ARTILLERY SHELLS 1x

R20072 Perfect 1x

53901 Jupiter 1x

TXM434 MAGIC SKY 1x

CYRKOBLITZ S MAŁY U06778 5x

Haiti P7229 1x

ATAKAMA P7528 1x

Artillery Shells TXB546-A 1x

Babel SM9880 1x

STYX JW4060 2x

Pisces TXR872 1x

Double-bangs K0203B(J) 2x

Korsarz dwustrzałowy P1203A 1x

SATURN MISSILES 50 JW02 2x

Red strobe TXF834 1x

Big whale 4 TXR638 1x

SKY THUNDER TXR418 3x

SUPER BANGS TXP067 1x

ZIMNE OGNIE 2x

Achtung K0201 18x

Bang TXP859/825 2x

Lont 10x

Whistling moon travellers JR05 1x

Yellow/purple peony 1x

WUNDERKERZEN 151024 2x

SUPER CORSAIR K0202 2x

SALUT K0201CE 1x

Pyro speed 22056 1x

ORION JR03 1x

 

Do tego dojdzie kilka gratisów które były dostępne na BF. Oceniajcie!

No no super stuff do zabawy. Masz wszystkiego po trochu. Tymi petardami to musisz zacząć strzelać od 16 bo inaczej połowa ci zostanie :) Nie zabrakło również kilku fajnych kostek i rakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnóstwo wyśmienitej zabawy ale również nie obeszło się bez kilku dobrych wyrzutni takich ja styx oraz rakiet np. Perfect. Będą jeszcze jakieś zamówienia ewentualnie zakupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planuję realizować już zamówień. A co do zakupów w marketach, zobaczymy co w tym roku ciekawego będzie. A strzelać zaczynam już w ten weekend :P/>

 

 

No to super. Tylko jedna prośba, wrzycaj filmiki na YT chętnie poglądam filmiki. Jak masz w pobliżu E.lecler to musisz go odwiedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecywałem dodaję zdjęcia całości z powyższej listy fajerwerków zamówionych na BF.

Zdjęcie 1: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/47a4a56afa289ac5.html

Zdjęcie 2: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d5548350182e657c.html

Zdjęcie 3: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/addc6ff6fd4733ff.html

 

Jak wam się podoba ? Nadmienię ze miałem problem z uchwyceniem całości w 1 zdjęciu :xmas_laugh:

 

A co do nagrywania filmów, nigdy nie miałem zbytnio czasu na ewentualne ich obrabianie. Ale tak poza tym mam sporo materiałów z ostatnich wypadów :xmas_tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no nieźle naprawdę , stuFF w stylu 50/50 zabawa-efekt

chociaż mam pewne zastrzeżenie FP3-White to strata pieniędzy brak flary , huk taki zniedołężniały xd , ogólnie pozbawiony tego czegoś

no i więcej lontu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam bardzo stuff podoba, jest zabawa i nie brakuje efektu. Jak już kolega wyżej napisał to FP3white to strata pieniędzy ale nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff,który może podobac się głównie miłośnikom petard.Poarażajaca ilość hukowych.Wybarałeś świetne rakiety.Mon nighty są bardzo znane i chwalone.Wyrzutnie o ładnych efektach.Dobrze,że masz 2 Styxy,bo to naprawdę solidna kostka.Ogólnie dużo zabawy cię czeka.Jednak wydaje mi się,że lepiej byłoby,żebyś kupił trochę mniej petard i zaopatrzył się w jakiś konkret,no ale twoja kasa,twój gust. :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zgodzę się z wami co do FP3white. Nieudolna nowość Jorga z segmentu petard. To samo mogę powiedzieć o dużych cyrko od triplex'a

(SKY THUNDER TXR418). Niestety w chwili zamówienia na BF nie było w ofercie JM01, no ale cóż. Jeżeli znajdę czas i środki to postaram się co nieco nakręcić dla was z tego sylwestra. Oczywiście nie całość ale wybrał bym najlepsze momenty. Pozdrawiam! :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...