Skocz do zawartości
  • 0

Stuff 2014/15 do oceny mile widziane sugestie


drift501

Pytanie

Jak co roku zakupy w BIGFUN.

 

TXB592 SKY BROCADE

 

JW90 Show of fireworks

 

JW05 PLUTON lub coś do 30

 

SAMURAJ RSB734(J) lub coś do 40

 

TAJFUN, model: JW6021(J) lub JW407 The Legend lub YHW009 SONG

 

Black Cat jw42

 

Pluton i Samuraj skończył się więc potrzebuje coś w podobnej cenie do nich. Dylemat jest pomiędzy tajfunem legendem i songiem. Ewentualnie mogę wziąć Tajfuna i Songa a nie brać black cat. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

odpada, nie ma w Bigfunie :)/>

 

 

No to musieli niestety usunąć.. W takiem razie weź thunder raina lub wyrzutnie tyrant, super efekty które powalają jak na cene i kaliber.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak zrobię, tajfuna miałem w zeszłym roku dlatego podałem inną ( Legend), ale wezme tajfuna. Songa biore napewno bo jest lepszy niż Black cat a nieco tylko droższy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Za Plutona wziął bym którąś z tych trzech pozycji SM9807 Tyrant, JW08 Wenus, JW4057 Lily magnolia, a za Samuraja mógł by być JW5020 Show box. Trochę droższy niż 40 zł, ale podane propozycje zamienników Plutona są trochę tańsze niż 30 zł :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Za Plutona wziął bym którąś z tych trzech pozycji SM9807 Tyrant, JW08 Wenus, JW4057 Lily magnolia, a za Samuraja mógł by być JW5020 Show box. Trochę droższy niż 40 zł, ale podane propozycje zamienników Plutona są trochę tańsze niż 30 zł :xmas_smile:/>

 

Widziałeś JW5020 ? Bo według mnie jak na tyle strzałów to cena za niska i efekt może być słaby w porównaniu do efektów Samuraja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem styxa, naprawdę wielkie efekty i rodzinie się bardzo spodobał. Mi za to nie przypadł zbyt do gustu. Większe show zrobiły inne 25sh w mniejszej cenie niż 30zł. Ale niektórzy pewnie się ze mną nie zgodzą.

 

A co do show boxa to naprawdę dobry efekt i mimo bardzo małej ceny to robi konkretne show jak na 20mm. Do tego fajny finałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widziałeś JW5020 ? Bo według mnie jak na tyle strzałów to cena za niska i efekt może być słaby w porównaniu do efektów Samuraja.

Efekty mogą być trochę mniejsze od samuraja, ponieważ show ma mniejszy kaliber, niestety nie miałem tej kostki, bo to nowość, oceniam ją tylko na podstawie filmu na, którym prezentuje się na prawdę okazale, jednak myślę że warto zaryzykować :D. Co do pozostałych podanych przeze mnie pozycji to polecam, każdą miałem i na prawdę się podobały. Styxa tez możesz spokojnie brać, duże efekty jak na kaliber 25 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zastanawiam się jeszcze nad tym tajfunem bo 2 rok pod rząd to samo kupować może lepiej coś innego wziąć ale w cenie do 150 około cięzko znaleźć coś lepszego od tajfuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zastanawiam się jeszcze nad tym tajfunem bo 2 rok pod rząd to samo kupować może lepiej coś innego wziąć ale w cenie do 150 około cięzko znaleźć coś lepszego od tajfuna

Ja w tym roku miałem ten sam dylemat jednakże ostatecznie wybrałem The Legend (Y). Faktycznie co roku to samo kupowac ? jest sens ? Wypróbuj coś nowego ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...