Skocz do zawartości

[Stuff] Szejku


szejku

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przyjechała do mnie pierwsza część stuffu 2014/2015. Fajerwerki ze strony fajerwerki-net.pl którą bardzo polecam i dziękuje za dodatkowy gratis. Drugą część stuffu zamawiam na początku grudnia, a trzecią w połowie grudnia.

 

Piccolo Corsair JC01S x15

Bang TXP859/825 x4

Fp3 small JC05 x4

Fp3 Big Jorge x6

Rzymskie ognie Keller (36szt.) x3

Magic key TXB498 x2

Mars - Seria BIG BANG JW07 x2

Circoblitz JM01 x1

HAPPY TXF659 x6

Pyro speed Keller x3

Korsarz P1203B x1

Korsarz P1203C x1

Sky buster TXB605 x1

Big corsair JC04 x1

Kamikadze JM02N x1

DISCOVERY DR10 x1

ZESTAW PROMOCYJNY 100+ ( NUMER 3) x1

ZESTAW PROMOCYJNY 100+ ( NUMER 1) x1

ZESTAW PROMOCYJNY 50+ ( NUMER 5) x1

 

Za wszystko zapłaciłem : 294,09 zł

 

stuff1.png?_subject_uid=348249735&w=AABH_X4VmPW_dZ3jN3prnRui15SSEnpWRR17i99rKgY44Q

stuff%202.png?_subject_uid=348249735&w=AABakvAXtayFlG1xwuPmrabdbATACqx1Wz6qtZ2ePf539A

stuff%203.png?_subject_uid=348249735&w=AAB-Qizqp18EaHR2ScYmrQna9NSbNS3HWNPBiFpBZkEHbQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tym ale wolałem wziąć kilka pierdół do przedsylwestrowej zabawy ponieważ wyrzutnię jeszcze będę zamawiał za sporą sumę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarły do mnie dwie zapalniczki od użytkownika luxor któremu bardzo dziękuje i pragnę go polecić każdemu. Pierwszą z nich jest Turbo torch, a drugą gratisową Slim jet co bardzo mnie ucieszyło z powodu iż posiadałem już slima jednak uległ on uszkodzeniu po długim okresie użytkowania.

 

zapalniczki.png?_subject_uid=348249735&w=AACj56imH2xvK3Tz3HajuVo0BzYt2ao1HfTZcjTTJey0jw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę że masz temat ze stuFFem , dobrze wiedzieć i jedna rada nie kupuj tyle FP3 Big , są dość kiepskie za 2-3zł więcej są chociażby P2000n lub 859 nie wspominając o nowościach na rynku

moja opinia jest taka , jak na początek może być keller na przedsylwestrową zabawę jest w sam raz , a z tych wyrzutni co planujesz to dokładnie za jaką kwotę ? będzie jakiś pokazik ? :fireworks:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fp3 Big kupiłem tylko na karabinki w sumie, drugie zamówienie składam już na dniach z piroart.eu w których znajdzie się kilka paczek dum bum. Trzecia paczka to będą wyrzutnię za kwotę max 400zł, niektóre wyrzutnie ze zdjęcia pójdą na nowy rok oraz na kilka dni przed sylwestrem na pewno też coś odpalę. Co do wyrzutni nie mogę sprecyzować co dokładnie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lont chyba zamówię właśnie z piroart.eu, a opaski w jakimś budowlanym. Co do wyrzutni możliwe że będę potrzebował pomocy, ale raczej nie planuję robić pokazu więc dobór wyrzutni nie jest aż tak istotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłeś trochę wyluzować z tymi petardami.Lepiej by było jak byś kupił petard o połowe mniej a kasę z drugiej połowy przeznaczył na jakieś małe wyrzutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, przecież to dopiero pierwsza część... Drugim zamówieniem będą też w większości pierdoły z piroart.eu, trzecim wyrzutnie nie wiem jeszcze dokładnie z jakiej strony i czwartym ostatnim zakupem będą wyrzutnie z marketów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam podoba stuff. A od FP3 są nadal o wiele gorsze petardy a samo nie jest takie złe. Jeśli lubisz petardy to czemu nie. To ma być twój stuff a nie robiony żeby się forum spodobał a ty nie miał z niego radochy, ale kilka mniejszych kostek też bi mi się przydało. Ale widze że nastepne zamówienia w toku więc będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część druga dzisiaj doszła, pragnę z całego serca polecić wam sklep internetowy Piroart.eu - szybka i darmowa wysyłka, mnóstwo gratisów w dodatku rabat 5%. Za wszystko zapłaciłem 305zł. To ostatnie zamówienie z pierdołami które będę odpalał przed godziną 24. Później zrobię listę produktów.

 

stuff%20prioart.png?_subject_uid=348249735&w=AACkwOcKom0Ozhu10gTJNEUjdHqbOUmpC4cZ5HnqkWILOQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff znakomity jeśli chodzi o petardy i artykuły do zabawy.Wyrzutnie mniejsze są jednymi z najlepszych w swojej kategorii cenowej.Rakiety są bardzo dobre.Moździerz możliwa.OK nawet nie źle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suler stufg z baaardzo dużą ilością petard ale też z sporą ilością efektu na niebie. Przydała by mi się ty jakaś większa kostka ale te mniejsze też zrobią niezłe show. Masz też dobre rakietki i dwa dobre moździerze i powalającą ilość rzymskich ogni. Może wiesz jak długo strzelają te najmniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małych rzymskich ogni nie polecam, dużo niewypałów lub mniej strzałów niż powinno być czyli 8, zdarza się też że strzeli trzema na raz i trudno tutaj określić czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszła kolejna paczka od sklepu Piroart.eu który jeszcze raz bardzo polecam! Ogólny koszt 121zł, zastanawiam się nad odsprzedaniem szczególnie petard znajomym bo trochę jednak przesadziłem z ilością zobaczę na czasie i dam wam znać.

 

34899ed9cdf8f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale nigdy nie mogę zobaczyć twoich zdjęć zawsze błąd ;/

Ale widziałem jak FedEx od ciebie odjeżdżał :P

Jak byś chciał paczkę DumBum mogę wziąć ewentualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...