Skocz do zawartości

Wyrzutnie Keller


przecinak1986

Rekomendowane odpowiedzi

Keller jest to firma niemiecka a niemcy mają bardzo surowe przepisy na wyroby NWP i mają strasznie mało prochu i się nie opłaca żadnych rakiet wyrzutni, jedynie co mają dobre to bączki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! jak w temacie prosze o opinie wyrzutni firmy keller, czy warto wogóle zawracać sobie nimi głowe? prosze o Wasze opinie, pozdrawiam :)

 

Jak na razie widzę, że zabierają głos osoby które nie testowały wyrobów firmy Keller tylko przekazują to co inni mówią. Ja testowałem i dużo strzelałem z wyrobów tej firmy. Efekty mają ciekawe ale cena odstrasza. Wyroby są troszeczkę droższe od innych firm. Jeśli masz ochotę kupić coś z kellera to śmiało kup tylko zwracaj uwagę na cenę.

 

Testując będziesz miał już jakieś rozeznanie w tym temacie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keller ma dość specyficzne kostki a różnych efektach, nie można powiedzieć że są złe poprostu w stosunku Cena-ilość lepiej wypadają Polscy importerzy, osobiście bym nie kupił, ale w zeszłym roku dostałem w gratisie od BigFuna kątówke własnie tej firmy no i byłem naprawde mile zaskoczony :) No tylko mówię za cene kostki z kellera będziesz miał 2 kostki od Jorga :c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę naprawdę polecić Rzymskie Ognie Kellera , według mnie lepsze od poniektórych polskich

oraz jak wspomniano artykuły różne . ;]

Do wyrzutni się nie wypowiem , to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę naprawdę polecić Rzymskie Ognie Kellera , według mnie lepsze od poniektórych polskich

oraz jak wspomniano artykuły różne . ;]

Do wyrzutni się nie wypowiem , to tyle

Dokładnie takie rzeczy jak Rzymskie Ognie, Fontanny/Wulkany, no i artykuły różne są naprawde fajne i nie drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...