Skocz do zawartości
  • 0

Dobra wyrzutnia do 20 zł z bigfun


Mika

Pytanie

Witam chciałbym żebyście mi doradzili wyrzutnię do 20 zł :christmasexclaim: Dziękuje z góry :fireworks: PILNE :christmasexclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie powinienieś się zawieść, mi spodobała się bardzo. Efekty naprawdę dobre a i cena nie jest bynajmniej wygórowana. Dobre też są wszystkie 16sh. od triplexa typu magma, backyard fun, sam mam obydwie i moge je polecić z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wiem kiedyś miałem wyrzutnię liban :christmasexclaim: efekt niskie i duże strzały i to jest duży plus ale cena trochę poszła w górę niż była kiedyś 20 zł a teraz koło 30 zł w mojej miejscowości :christmascool: ale na taki efekt warto wydać tą kasę :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a co do triplexa to nie wiem ;c jestem przekonany do wyrzutni jorge,kometa,keller,piromax :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a co do triplexa to nie wiem ;c jestem przekonany do wyrzutni jorge,kometa,keller,piromax :xmas_happy:/>

 

 

Jak za 30zł to średnio się libana opłaca. A triplex ma naprawdę dobre kostki. Odradziłbym Ci kellera, jedyna dobra kostka od niego to samuraj 36sh i kaliber 25mm. Fajne ma też pierdoły.

 

PS. Nie dało się tamtego napisać za jednym razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dla mnie najlepsze są kostki Jorge lub komety i raczej będę stawiał na nie :christmascool:

Ile tak powinien kosztować libian ?

 

PS : drugi post dodałem po 10 minutach a nie chciałem edytować ! :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak dla mnie to do maksymalnie 25 złotych warto go kupić. Bo 30zł za kostke 25mm w układzie prostym to jest jak dla mnie za drogo. Dobrze że kupujesz fajerwerki sprawdzonych firm ale kostki komet znacznie się pogorszyły za to jak dla mnie triplex trzyma klase i warto zainwestować w niego troche kasy, napewno się nie zawiedziesz.

 

PS. Dziwne że 2 minuty to dla Ciebie 10 minut ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czym się różni kostka libian od tokio ? :xmas_happy: bo kupiłem wyrzutnię tokio 12 shot za 29 zł :xmas_biggrin: i nie wiem czy dobrze zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Że tokio to chyba kaliber 20mm a nie 25mm jam liban. Nie jestem pewny i prawdopodobne jest że się myle. Ma też całkowicie inny efekt od libana a jak za 29zł to troche przepłaciłeś ale powinieneś być zadowolony mimo ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...