Skocz do zawartości

[Barpek] Stuff 2014/15


Barpek

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak jak na amatora przystało skromnie i dla zabawy. Trzeba było już coś myśleć bo sylwester tuż tuż ^^

 

Tak się prezentuje to co wymyśliłem, zamawiał będę zapewne pod koniec Listopada i mam nadzieje, że jakieś promocje na BF się pojawią.

 

Wyrzutnie:

 

K1130C6 Gwizdki

 

TXB422 Little Palm Tree

 

SM2125 Macrocosmos II

 

SM2126 Macrocosmos III

 

JW07 Big Bang Mars

 

JW4060 Styx

 

TXA228 Ballet x2

 

Petardy:

 

PXP302 Xender

 

FP3 Fp3/Big

 

JC05/Fp3Small

 

PXP305 DANGER! RC5

 

PXP203 DANGER! RC3

 

Motyle i Cyrko:

 

P7025 Cyrkoblitz

 

JM01 Cyrkoblitz

 

U06778 Cyrkoblitz S Mały

 

Rakietki ( jednak :D/> )

 

Diabolo JR2

 

Napiszcie co o tym sądzicie. Czas na zmianę mam cały miesiąc więc udaję się tutaj :D/>/> Za wszystko wyszło 155 z hakiem i myślę, że jakieś kieszonkowe jeszcze wyskubię ^^

 

 

Pozdrawiam, Barpek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Tak siedzę i myślę i dumam i mnie olśniło. Może znalazłby się jakiś odpowiednik za sm2127? Bo 7 strzałow za 13 zł to jakoś tak no :/ Nie musi byc to wyrzutnia, cos z rakiet moze albo mozdzierzy no nie wiem. Oddaje to w wasze ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra no to tak:

Mały 'refresz' co do tematu. Wylatuje kostka sm2127 i w jej miejsce jakieś rzymiaki i pierdółki żeby było czym się bawić przez listopad ^^ A teraz mam do Was pytanie, a mianowicie, które zestawy promocyjme wybrać na ten moment? Myślałem nad wyrzutniami Piromaxa PXB2004 i zostaje mi jeszcze jeden zestaw za 50 zł. Nie wiem który wybrać więc udaje się tutaj :)/>

 

 

Pozdrawiam Barpek

 

EDIT: Pierwszy post ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam znowu. Jako iż za wysyłkę nie zamierzam płacić aż tak dużo, znalazłem kolege który zamówi ze mną i wysyłka na pół! ^^

 

Oto co chciałby zamówić, jeżeli macie jakies propozycje to walcie śmiało, co zmienić, co wyrzucić, co dodać :

 

TXB611

TXB798

TXB188

JW4057

2x PXB2001

ACHTUNG KO202

ACHTUNG KO207

FP3 WHITE

FP3 BIG

FP3 WM (3)

JC05

TXP066

P1256A

P7017

TXB821

2x JC100

 

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz ile za to wszystko to może ktoś odpisze z propozycją (np.Ja :) ) w tej samej cenie lub bardzo zbliżonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pirovskyyy - od poniedziałku będzie darmowa wysyłka od 80 zł .

I na dniach dojdą kolejne produkty oraz oczekiwane DUM BUM petardy itp

Szkoda ze kasjopeja taka droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze więc, odświeżyć trzeba :)

 

Zamówionko poszło. Za wszystko 427.23 z przesyłką. Myślę, że będę zadowolony :)

 

pTbsS9K.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dobra, trzeba odgrzać kotleta ^^

 

Zakupki jak najbardziej udane, polecam bf, profesjonalna obsługa i krótki czas dostawy ;)

 

Prezentuje się to tak:

 

Petardy i pierdółki:

90ce2c16731a2affm.jpg

 

Konkrety:

05838757fca4abbam.jpg

 

W tym roku odpalam pojedyńczo może w przyszłym będę się próbował w pokazach :)

 

Oceniajcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrzutnie dobre i znane ze swej jakości a co do reszty to będziesz miał czym ręce zająć przed głównym strzelaniem a może się skusisz zrobić pokaz ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna kątówka i dużo sprawdzonych pozycji. Różnorodne petardy w sporej ilości w tym kultowe FP3. Z pewnością będziesz miał co podziwiać, a efekty będą urozmaicone. Daję 8/10 (brakuje mi trochę rakiet i moździerzy których jestem wielkim fanem ale to bardzo subiektywne i ty możesz oczywiście mieć inne preferencje). Ale nawet bez tego jest to bardzo fajny zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, na pokaz nie ma szans bo lontu nie zamówiłem a do hurtowni specjalnie nie będę leciał. Za rok uzbieram może więcej funduszy i coś pokombinuję, więc bardziej zaawansowani w pokazach użytkownicy mogą się szykować na pytania haha :D Dzięki za miłe komentarze i czekam na więcej ;)

 

 

Barpek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...