Skocz do zawartości
  • 0

Amator potrzebuje rady :)


Barpek

Pytanie

Cześć, siemanko. Chciałbym zaprezentować mój 'stuff', który mam w planach na tegorocznego sylwestra. Myślę raczej o pokazie ale czy wypali to nie wiem. Chciałbym się zmieścić w 200 zł i podejrzewam, że to wystarczy na małe show :)Wszystko wypisane jest w kolejności odpalania wg mojej opinii :D

Narazie jest tyle:

K1130C6 Gwizdki x4

TXB422 Little Palm Tree x1

SM2127 Exclusive Collection x1

SM2125 Macrocosmos II x1

SM2126 Macrocosmos III x1

JW07 Big Bang Mars x1

 

 

 

 

+na finał one row TXC037 lub TXC044 w zależności gdzie będe zamawiał. I teraz moje pytanko:

Polecilibyście jakąś dynamiczną tańszą wyrzutnie? Tak żeby w połączeniu z drugą taką samą nadało dynamiki? Byłoby to po Marsie a przed One Rowami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Może dwa styxy pod kątem \/. Jest batdzo ładny jak na tą cene i kaliber. A jeśli chcesz coś lepszego to może JW90? Bardzo piekna 12 strzałowa wyrzutnia kątowa kalibru 30mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Okej, z tych propozycji najbardziej przypadła mi pozycja JW6011, a teraz cos podobnego:

Kolega również szuka taniej i dynamicznej wyrzutni do max 50 zł. Styxa nie chce bo mówi, że w tamtego sylwestra się zawiódł ( nie wiem o co chodzi bo styx miażdży wszystko )

 

EDIT: Będzie zamiawał na BF a tam nie ma jw90 z tego co patrzyłem więc to też niestety nie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to może NG12 JW68(J). Efekty naprawde ładne i spore. Jest też 25 strzałowa wyrzutnia kątowa od kellera ale myśle że ta firma nie będzie najlepszym wyborem. Jest również wiele innych ciekawych pozycji. Podaj jakąś wyrzutnie to spróbuje doradzić tak czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Osobiście mogę polecić JW69 (New Generation 13). Miałem ją na sylwestra 2012/2013 i była świetna. Ma różnorodne, duże efekty (w tym crackling).

Niestety nie ma jej na BF, więc najlepiej kupić również piękną N.G 12 lub Korsarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hm... Może polecić mu wyrzutnie RPA i jakąś by dobrał jeszcze? W sumie nie wiem czy ja też bym jej nie wziął.. :D A teraz jeszcze wpadł mi do głowy taki pomysł: Kupić kilka tych większych rzymiaków po 8 zł i z tego zrobić kątówkę, co wy na to? Wyszło by wtedy taniej i zawsze mógłbym coś dobrać. Tylko nie wiem jak zrobić stelarz na takie duże rzymiaki ;/ Bo mają aż 54cm i są dość grube z tego co widzę. Wystarczą trzy deski ułożone w 'stolik' (|-|) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz kupić wyrzutnię RPA i wyrzutnię Amaretto - to wyglądałoby mega fajnie. Z (wybuchających!) rzymiaków można zrobić "prowizoryczną kątówkę". Ważne, żeby rzymskie ognie były zamocowane stabilnie i nie mogły się przewrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myśle że dobry pomysł z tymi rzymiakami, tylko że będziesz miał dużo z tym roboty i pewnie do końca noe będzie to bezpieczne. Jeśli jednak niebędziesz tak robił to myśle że dobrym połączeniem kostki RPA z Amaretto jak już kolega wyżej napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...