Skocz do zawartości

[Krystian Piro] Stuff na sylwestra 2014/15


Krystian Piro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jaką polecilibyście mi wyrzutnie do 30 zł z Eleclerk lub Biedronka ?

W biedronce mistrzowie ognia jest ładna, ale nie wiem czy w tym roku też będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszła do stuffu kosteczka Fire Art, kupiłem ją od kolegi PiroManiaHD za 10 zł.

Tak tak, widziałem ją w biedronce 29.99 zł Mistrzowie Ognia 25 strzałów lub ta lepsza 10 strzałowa.

Ma kaliber 30 mm i 10 strzałów z grubej rury więc powinna być dobra.

Od przyszłego tygodnia wszystkie hurtownie będą wyposażone w petardy fajerwerki i inne przeróżne piro bajery więc wybiorę się po kosteczki.

Wie ktoś czy w jakimś markecie będą kostki z serii big bang ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie wiadomo jakie wgl. oferty będą w marketach :)/>

 

Już oferty pojawiają się. Wiemy gdzie Piromaxa można dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś gdy wrócę ze szkoły to od razu dodam zdjęcie, teraz na ten tydzień mam 40 zł do wydania na fajerwerki a w następny jeszcze więcej bo MIKOŁAJ !

Jeżeli już jest w Mrówce oferta na ten rok to mógł byś wysłać tu link i do działu markety do Mrówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :xmas_laugh:

Dziś byłem w hurtowni z odpowiednikami Jorge i zrobiłem małe zakupy, sam nie wierzyłem że takie są ceny.

 

- Big Bang Solaris 22.96 zł

- Big Bang Mars 14.84 zł

- Explosive I x2 2.76 zł

 

Wydałem na to wszystko 40.56 zł, jeszcze kupię wyrzutnie cudak za 24.99 zł i wulkaniki oraz jakieś motylki.

Tutaj daję fotkę wszystkiego specjalnie dla JacuQM i dla innych :xmas_biggrin:

http://imgur.com/ojMhmc7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W huku to ja jestem mistrzem, lubię narobić hałasu dlatego kupuję tego tyle.

Za ocenę dzięki.

W piątek kolega PiroManiaHD przywiezie mi wyrzutnie TXB602 Backyard Fun (Triplex) za którą zapłaciłem 19.99 zł.

W hurtowni kupię zestaw 4 fontanny Gold za 11.99, paczkę JC05, paczkę EX1 bo jedną wystrzelałem i w biedronce wyrzutnie 25 sh za 29.99.

W eleclerku pewnie też coś kupię, dziadek zawsze mi coś kupuje, jakoś to będzie.

:fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziękuje bardzo za dedykacje hahaha :D Jak to mówią podstawą jest mieć dobrą zabawe, nakupiłeś troche tych huków. Fajnie bedziesz miał co robić. Czekam na uzupełnianie zdjęć. Życzę miłęgo strzelania i udanego sylwestra hahaha :D

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziękuje bardzo za dedykacje hahaha :D/> Jak to mówią podstawą jest mieć dobrą zabawe, nakupiłeś troche tych huków. Fajnie bedziesz miał co robić. Czekam na uzupełnianie zdjęć. Życzę miłęgo strzelania i udanego sylwestra hahaha :D/>

 

 

 

 

JacuQM

Haha dzięki, no ja bawić się to bardzo lubię, w piątek dodam zdjęcie nowej wyrzutni a jak już będzie przerwa świąteczna to co dziennie będę coś kupował.

:67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak ten stuffik nie jest taki mały jak z początku się wydawało. Dobrze dobrany bo jest efekt i dużo zabawy. Narazie 8.5/10.

 

PS. Pisze się codziennie xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły stuff.:)/>/>

(zamawiam z tobą jutro *)

Dzięki :xmas_w00t:/>

Tak tak, jutro zamawiamy na TOP10.

W poniedziałek lub wtorek możecie się spodziewać unboxingu, wraz z kolegą Grzesiek Piro zamawiamy na TOP10.

Ja za 100 zł a kolega za 50 zł, moja lista to

- Show Box

- JW90

- Mały Kamikadze

- Multi Colour

- Lont Wolny 1m

 

103.93 zł, fotki i filmy będę wam dawał na bieżąco :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :xmas_biggrin:

Dziś byłem z dziadkiem w eleclerku po karmę dla pieska i patrzę a tu pisze PIROMAX !.

Zachodzimy a tu pełno wszystkiego pięknego co można oglądać przez cały dzień, ustaliliśmy z dziadkiem budżet 100 zł jako prezent na gwiazdkę wcześniejszy i oto on.

 

- Wyrzutnia FireBall - 59.99 zł

- Motylki No Name x4 - 3.69 zł

- Rzymskie ognie Exposion 5 sh w opakowaniu 2 sztuki - 9.99 zł

- Petardy RC3 - 4.99 zł

- Petardy RC5 - 6.99 zł

Foteczka - http://imgur.pl/3vib0ibgvfng

 

A tu całość - http://imgur.pl/5mx3sol37jno

Tak jak obiecałem zdjęcia dodawane będą na bierząco, w poniedziałek lub wtorek dojdzie paczka z TOP10 to dodam unboxing.

Pozdrawiam wszystkich :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra aktualizacja. Może wiesz jaki efekt te rzymiaki bo sam nie wiem czy warto. One normalny mają wybuch? Bo jak za tą kse to warto. Całość się ładnie prezentuje.

 

PS. Masz fajnego dziadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...