Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Pokaz Urodzinowy , Plan i Prawo


przemo312132

Pytanie

Cześć , Z racji że moje 18-ste urodziny , obchodzę 10-go Marca czyli już niedługo ... , Planuję zrobić mały pokaz Sztucznych-Ogni :

W tej chwili posiadam

2x Bazzoka M23 Mistrzowie ognia ( Zostały z Sylwestra )

Oraz:

http://www.maxsem.pl/produkt/city-view/71

 

No i Sporo petard , cyrko , itd..

Ok: 7m Lontu 2.5mm-10cm/s

 

Mój plan to ?? no właśnie nie mam planu jak to połączyć ponieważ bazzoki strzelają pojedynczo i wolno , a wyrzutnia maxsema ma na początku fontanne i nie mogę jej jako drugiej dać , chyba żeby coś dokupić kwota 30zł ( Jorge ) i (kometa) , mam niedaleko Hurtownie

 

Teraz kwestia strzelania ponieważ jest zakaz prócz 31.12-01.01 , Gdzie miałbym się zgłosić do straży miejskiej ? policji , ? , dodam że ojciec zna nawet szefa w straży Miejskiej może to coś da ? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cześć , Z racji że moje 18-ste urodziny , obchodzę 10-go Marca czyli już niedługo ... , Planuję zrobić mały pokaz Sztucznych-Ogni :

W tej chwili posiadam

2x Bazzoka M23 Mistrzowie ognia ( Zostały z Sylwestra )

Oraz:

http://www.maxsem.pl/produkt/city-view/71

 

No i Sporo petard , cyrko , itd..

Ok: 7m Lontu 2.5mm-10cm/s

 

Mój plan to ?? no właśnie nie mam planu jak to połączyć ponieważ bazzoki strzelają pojedynczo i wolno , a wyrzutnia maxsema ma na początku fontanne i nie mogę jej jako drugiej dać , chyba żeby coś dokupić kwota 30zł ( Jorge ) i (kometa) , mam niedaleko Hurtownie

 

Teraz kwestia strzelania ponieważ jest zakaz prócz 31.12-01.01 , Gdzie miałbym się zgłosić do straży miejskiej ? policji , ? , dodam że ojciec zna nawet szefa w straży Miejskiej może to coś da ? :]/>/>/>/>

Ja to chodziłem do urzędu miasta o pozwolenie za to sie nic nie płaci. Pójdz i sie dowiedz powinni dac. :) Duzo chcesz jeszcze tego dokupic oprocz wyrzutni? Moze ci sie uda jakos bez problemów to wystrzelić. Mieszkasz w środku miasta czy na poboczu? Ja mieszkam na poboczu więc mam troche dobrze ale drugi problem to sasiadka która ma małe schronisko w domu i nie lubi jak ktoś strzela i dzwoni zaraz na policje jak cos wystrzele. Spróbóuj wystrzelic bez pozwolenia jak nie masz takich problemów jakie wymieniłem :xmas_smile:/>/> .

 

Zajżyj na tą strone powinna ci pomóc :xmas_smile:/> :

http://www.forumfajerwerki.pl/topic/5188-pozwolenie-na-strzelanie-w-ciagu-roku/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stary daruj sobie te pozwolenia, szkoda zachodu na minute strzelania, ważne żebyś strzelał przed 22 bo później to będzie zakłócanie ciszy nocnej. Rok temu w moje urodziny (też mam 10 marca ;) )urządziliśmy sobie grube strzelanie (dobre pół godziny) przed akademikiem gdzie dookoła jest pełno bloków no i oczywiście ktoś zadzwonił, jak wracaliśmy to zajechały dwa radiowozy i dostalismy po stówce za zakłocanie ciszy nocnej (było koło 11) pies powiedział że jak byśmy strzelali wcześniej to by nawet nie przyjechali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...