Skocz do zawartości
  • 0

Wyprzedaże - pomoc


Rangiz

Pytanie

Interesują mnie: petardy(tutaj jest niestety mały wybór tylko między fp3 a txp859), flary stroboskopowe te po 6-7zł/sztuka, zwykłe strobole i może jakieś dymy.

 

Który z trzech obecnie ogłaszających się sklepów z wyprzedażami z forum ma dla mnie najlepszą ofertę? Brał ktoś fp3 z bigfuna? To już ta słabsza, prawda?

Może w takim razie skompletować ofertę ze sklepu http://taniefajerwerki.pl/ ? Tam mają txp triplexa te mocne.

Słabsze rzeczy z petard, niż duża fp3 i txp859 mnie nie interesują, szukam też porad w kwestii resztek wyprzedażowych stroboskopów i dymów.

Nie chodzi o kwoty, tylko opłacalność cena/jakość, może być zestaw za 100, 150 czy 300zł.

 

Nacisk kładę na petardy, tych na pewno będzie ze 20 kartoników, lub więcej, natomiast reszta oferty tych sklepów to dla mnie czarna magia, bo głównie są to rzeczy mało znane jeśli chodzi o świece dymne czy flary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zobacz sklep piropolska.cba.pl on jest nastawiony na petardy, dymy, flary, stroby itp. I jest tam dość tanio tak samo jak na wyprzedaży bf.

 

 

 

Kamilox :fireworks:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

capodano jak masz głupio radzic to nie radz - ja mam bardzo zblizony arsenał do marcusa tylko ze tanszy

Ragniz czytajac wpis to chcesz bardzo tanio i bardzo wysokiej jakosci a to tak nie działa.

Petardy fp3 mozesz kupic po wyprzedazasz juz za pare zl ale np mam colour saluty privatexa z iloscia mieszanki 4,6 gr ale sa drozsze wiec widac zaleznosc LEPSZE DROZSZE.

Ps w sklepach z fajerwerkami na wyprzedazach znajdziesz głównie szrot. Ze swiec dymnych tak naprawde, nieskromnie mowiac mam praktycznie najlepsza oferte, bo nikt nie ma takiej roznorodnosci akcesroriów kibicowskich, w sklepach z piro (z wyrutniami itd) nie znajdziesz takich zabawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Ps w sklepach z fajerwerkami na wyprzedazach znajdziesz głównie szrot.

 

Już nie przesadzaj...

Szrot? Sklepy chcą uwolnić gotówkę a wielu uzytkowników zaopatruje się w ten ''szrot'' na sylwka 14/15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Akurat w tych kategoriach co szukam chyba nie ma dużego wyboru na promocjach, na razie nie zdecydowałem się na nic, bo zamawiać dla samych hukówek średniej jakości to mi się nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moze inaczej, czego oczekujesz ?

Jakich hukow ?

U mnie masz colour salut privatexa o ilosci prochu 4,6 gr prochu,Bomb bon, masz KO208, zostally mi 3 op mini dum bum...

Dymow masz kilkanascie rodzajow od pomarranczy po zolty.

Flary masz, strobo masz.

Wiec powiedz mi czego szukasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moze inaczej, czego oczekujesz ?

Jakich hukow ?

U mnie masz colour salut privatexa o ilosci prochu 4,6 gr prochu,Bomb bon, masz KO208, zostally mi 3 op mini dum bum...

Dymow masz kilkanascie rodzajow od pomarranczy po zolty.

Flary masz, strobo masz.

Wiec powiedz mi czego szukasz ?

 

 

W jakie cenie sa colour saluty ( privatex) bo na stronie sklepu ich nie widze Tylko Panta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...