Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Pokaz fajerwerek na urodziny 150 - 200zł


Gość Michał

Pytanie

Gość Michał

Witam!

 

Prosiłbym o wybraniu fajerwerek na pokaz fajerwerki mają być firmy Piromax. Będę kupował w głównym punkcie ewentualnie taniefajerwerki.pl

 

Moja koncepcja jest taka:

Jakieś rzymskie ognie abym mógł poustawić na ukos

Potem jakieś komety do góry (podobne do macrocosmo II)

Następnie jakieś wyrzutnie, może jakiś wachlarzyk

I na finał jakąś efektowną wyrzutnię :)

 

Z góry dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wybitne plany jak na 200zł wachlarz ok.60 zł jaki efekt wybierz sobie sam do tego rzymiaki na które powinnienś wydać jakies max 15zł Wyrzutnia na finał hmmm jak na ten budżet myślę żę

PXB2402 Pro Fire Cena to ok. 100zł no i powiedzmy za te 30zł. PXB20001 + PXB2105 Lub Gotowy zestaw PXB2004 (cena to ok. 35zł :])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Michał

Wybitne plany jak na 200zł wachlarz ok.60 zł jaki efekt wybierz sobie sam do tego rzymiaki na które powinnienś wydać jakies max 15zł Wyrzutnia na finał hmmm jak na ten budżet myślę żę

PXB2402 Pro Fire Cena to ok. 100zł no i powiedzmy za te 30zł. PXB20001 + PXB2105 Lub Gotowy zestaw PXB2004 (cena to ok. 35zł :]/>)

 

A jak bym odpuści wachlarz to co w takim razie byś polecił? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to wiadomo zamiast tych dwóch słabszych kosteczek jedną dużą 25strz. lub 36. nie znam się za bardzo na piromaxie to nowy importer... ale z tego co mówią ludzie na forum i z tego co ja lubie :] PXB3801 (160zł) + 15zł Rzymiaki + 100zł PXB2402 (lub nieco droższa PXB3503) Troszkę ponad 250zł no ale ciężko jest zrobić pokaz za tak małą kwotę i tylko z piromaxa jeśli jest to za drogo zamiast PXB3801 (160zł)weź PXB2403 (140zł) tylko to już jes taki jakby mały pokazik w jednej kostce w układzie I jest kaliber 20mm i co 10strz. jest układ V z kalibrem 30mm fajna kosteczka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Michał

No to wiadomo zamiast tych dwóch słabszych kosteczek jedną dużą 25strz. lub 36. nie znam się za bardzo na piromaxie to nowy importer... ale z tego co mówią ludzie na forum i z tego co ja lubie :]/> PXB3801 (160zł) + 15zł Rzymiaki + 100zł PXB2402 (lub nieco droższa PXB3503) Troszkę ponad 250zł no ale ciężko jest zrobić pokaz za tak małą kwotę i tylko z piromaxa jeśli jest to za drogo zamiast PXB3801 (160zł)weź PXB2403 (140zł) tylko to już jes taki jakby mały pokazik w jednej kostce w układzie I jest kaliber 20mm i co 10strz. jest układ V z kalibrem 30mm fajna kosteczka :]/>

 

I zapomniałem dodać że z sylwka została mi wyrzutnia Super Bomba Pyroco :)

A jak bym sobie podarował te żymiaki bo bym sobie wzioł PXB2001 na sam początek. Jednak zdecydowałem się na:

 

1.PXB2001 - 30zł

2.PXB2402 - 100zł

3.PXB2402 - 140zł

Razem: 270zł

 

Co ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...