Jump to content
Sign in to follow this  
DragsteR.

2.5" Shell Rocket (EuroPyro)

Recommended Posts

Symbol: EP-2012-3

Strzałów: 1

Kaliber: 2.5"

Efekty:

EP-2012-1: brocade crown;

EP-2012-2: red palm;

EP-2012-3: multicolor peony w/silver palm pistil;

EP-2012-4: color changing peony red to white;

EP-2012-5: red chrysanthemum w/ crackling flower pistil

Cena: 15zł w Kauflandzie

Zdjęcie: http://www.europyro....11319445141.png

Film: z Sylwestra 13/14r (zachęcam do oglądania w HD):

Byłem pewien, że skręci w lewo, jednak niestety zmieniła tor lotu do tyłu potężnie eksplodując za domem, przez co nie udało się do końca objąć efektu, a nie ja to filmowałem. Natomiast z tego co widziałem wybuch był ogromny, rakieta leciała dość długo - w moim przypadku po łuku, więc pewnie strzeliła trochę niżej niż powinna.

Filmik bez dźwięku, niewiele też widać, ale chyba lepszy rydz niż nic więc wstawiam. Może ktoś jeszcze miał i nagrał tę rakietę?

Polecam te rakiety w 100% , warte tych 15 zł . Miałem 2 efekty brocate crown i red palm - z tych dwóch polecam brocate crown , rozprysk jest ogromny , ognie lecą aż do ziemi. W przyszłym roku tez zakupie jeśli będą dalej w ofercie.

Według mnie jak za 15 zł to rakietki są warte swojej ceny posiadałem efekt Brocade Crown poprostu przepiękny rozprysk ogromny polecam w 100%

podobnie jak Blubencjusz.

Gdzie na tych rakietach jest napisany symbol/efekt, bo szukałem w Kauflandzie na nich i nic nie znalazłem, dlatego byłem zmuszony wziąć losowo ;/.

Gdzie na tych rakietach jest napisany symbol/efekt, bo szukałem w Kauflandzie na nich i nic nie znalazłem, dlatego byłem zmuszony wziąć losowo ;/.

Dokładnie w tym roku u mnie tez nie były opisane , różniły się tylko plamką farby na końcach patyków.W zeszłym roku ładnie opisane na etykiecie a w tym takie kupowanie w ciemno ;( Małe 1,5 cala opisane.

Nowy film z ta rakietą z dzisiaj , nie była opisana a kolor na końcu listewki to żółty i okazała się to być multikolorowa peonia:

U mnie też nie są opisane, są tylko kolory na koncach kija;czerwony,zielony i żółty. Ciekawe to jest bo jest 5 efektow tych rakiet a trzy kolory. Kupilem czerowony i zielony ale odpale w sylwestra. Pomyslalem zeby jakos dojsc do efektow poprzez numer serii a na wszystkich jest ten sam :D Rok produkcji 2015 wiec moze od tego roku cos sie zmienilo, moze trzy efekty sa albo cos...?

Jest 5 efektów.

Ja mam opisane i zarazem pomalowany kijek.

Czerwony kijek u mnie to Czerwona Palma.

Żółty kijek to Brokatowa Korona.

Jest 5 efektów.

Ja mam opisane i zarazem pomalowany kijek.

Czerwony kijek u mnie to Czerwona Palma.

Żółty kijek to Brokatowa Korona.

No to już się nie zgadza bo odpaliłem wczoraj żółty kijek i efektem były multikolorowe peonie jak w filmiku wyżej.

Red Palm: https://www.youtube.com/watch?v=HvMxoCJiWGQ

Brocade Crown: https://www.youtube.com/watch?v=LtqjgVnWe4w

Szczerze mówiąc to spodziewałem się lepszego efektu jak za tą cenę. Myślałem że efekt będzie większy a był taki sam ja 30mm kostka. Prawdopodobnie nie powtórzę ich zakupu.

Na tym twoim filmiku to jakoś źle wygląda u mnie jak zajebało to na całe niego aż na ziemie spadał efekt.