Skocz do zawartości

Wolność słowa


rosomak380

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prawo napisać komentarz do prac w konkursie ,,Karta Bożonarodzeniowa'' a wy po prostu wszystko przenieśliście do kosza. Nie wszystkie komentarze mogą się wam podobać są gusta i guściki hahaha. Ludzie pewni swoich racji potrafią poprzeć je odpowiednimi argumentami, a nie chować głowy w piasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prawo napisać komentarz do prac w konkursie ,,Karta Bożonarodzeniowa'' a wy po prostu wszystko przenieśliście do kosza. Nie wszystkie komentarze mogą się wam podobać są gusta i guściki hahaha.

 

Nie ma sensu tego już komentować , zaraz by się 30 stron spamu zrobiło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prawo napisać komentarz do prac w konkursie ,,Karta Bożonarodzeniowa'' a wy po prostu wszystko przenieśliście do kosza. Nie wszystkie komentarze mogą się wam podobać są gusta i guściki hahaha. Ludzie pewni swoich racji potrafią poprzeć je odpowiednimi argumentami, a nie chować głowy w piasek.

 

 

Pisz co chcesz chętnie wysłuchamy. Konkurs się skończył. Nagrody zostały rozdane. Zwycięzcy zadowoleni. Cóż chcieć więcej?

 

Nikt ci pisać nie zabrania

 

Słuchamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja polega na wysłuchaniu wszystkich stron więc po co to umieszczanie komentarzy w koszu.

 

To już pytaj admina

 

Pisz tu co ci leży na sercu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Wszystkim Udanego Sylwestra. A jak ktoś chce organizować konkursy niech robi to z głową :xmas_happy: . Bawmy się i bądźmy radośni w ten wspaniały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również tobie życzę Spokojnej nocy Sylwestrowej i powodzenia w kolejnych konkursach w Nowym Roku

 

Pozdro dla ciebie i rodzinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...