Skocz do zawartości

Mój pierwszy w życiu Stuff :)


steny

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :xmas_smile:

Z pomocą "forum" udało mi się coś tam złożyć na ten rok. Ogólnie jest to mój pierwszy taki zakup przez internet. :xmas_biggrin:

Chciałem się zmieścić w granicy 110zł + ewentualna wysyłka i dostać gratisy :xmas_biggrin:

Zamawiałem na fajerwerkitanio i ogólnie jestem zadowolony z zakupu nie licząc jednej rzeczy której nie otrzymałem w gratisie ale na to przymknę oko. :xmas_tongue:

 

JC05 PETARDY LONTOWE

1 szt. 6,99 zł

FP3 PETARDY

1 szt. 8,60 zł

TXP001 MATCH MEGA

1 szt. 11,22 zł

TTXB602 BACKYARD FUN

1 szt. 13,69 zł

JW06 KASJOPEJA

2 szt. 31,40 zł

JW07 MARS

1 szt. 15,99 zł

FC4001-4 FONTANNY STOŻKOWE

1 szt. 11,32 zł

TXA228 BALLET

1 szt. 5,52 zł

JW11 BALLET

1 szt. 6,30 zł

K1836 BALLET

1 szt. 3,99 zł

PROMOCYJNY ZESTAW 110+ NR 3 (B105-SM CHARYBDA,JW4072 ORIENT,K1836 BALLET,CICROBLITZ)

1 szt. 1,00 zł

Dostawa - Siódemka 23,00 zł

Całkowita wartość zamówienia: 139,02 zł

 

090dc6aeba79.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego orienta to bardzo fajnie 8/10.

Tak jak koledzy napisali dokup jeszcze rakietkinp. Gracie z Lidla za 18zł masz 12 rakiet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Szwagier na święta przyjedzie to jeszcze go namówię na jakieś "bomby" i dodam w późniejszym czasie zdjęcie :xmas_tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze zainwestowane 100zł. Jest na co popatrzeć i czym pohałasować. Możesz przedsylwestrowo cieszyć się odpalając petardy czy wulkany. Kolejny "wzorowy" stuff tym razem do kwoty ~100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Poki mówi. Mało takich konkretnych w swych małych rozmiarach stuffów. Dobre małe wyrzutnie i konkretne petardy, czyli to co najlepsze przy mniejszym budżecie. Polecałbym ew. moździerz/rakiety ale to całkowicie wedle własnego uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że znajdziesz. Polecany i posiadany moździerz przez sporą ilość użytkowników to moździerz z biedronki za 29,99. Jak dla mnie efekty dobre jak na ten kaliber i cenę tym bardziej w markecie.

 

A co do stuffu, bardzo fajny, jest coś na ' godzinę zero ' ale jest też coś do zabawy przed. Za tę cenę idealnie dobrane produkty. 6/6 :)

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Buli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupów, mam nadzieje że za rok powtórzysz swój tegoroczny czyn. Stuff super, fajne kostki, jest FP3. :)

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mała aktualizacja. :xmas_laugh:/>

Dokupiłem moździerz tak jak mi radziliście. Docelowo miał być z biedronki ale odwiedziłem dwie w małym mieście, w którym mieszkam i po prostu jeszcze nie było :xmas_mad:/> (27-12-2013). Obsługi tu nie można pochwalić, bo pań przy fajerwerkach nie ma i musiałem za nimi latać "co innego np w Lidlu". Zawiodłem się na tym markecie dlatego poleciałem i kupiłem w Intermarche. Hestia HE0041.

A szwagier jak to szwagier dokupił coś na finał. Predatora z Lidla, teraz to impreza musi się udać. :xmas_tongue:/>

1c7bb9caaf7b.jpg

 

Pytanko: ten predator ma dwa lonty czyli odpalamy obojętnie który czy dwa naraz? :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie miałem. Z opinii innych wynika, że rewelacyjny nie jest. Z filmików na moje oko (ale z filmików nie powinno się oceniać) może być troszkę słabszy od biedronkowego. Ogólnie taki hejt od dawien dawna istnieje, że cokolwiek od Hestii, to gówno w złotym papierku. I niestety nawet lepsze produkty tak dla reguły są oczerniane. Najlepiej odpal jedną szelkę i się sam przekonaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uspokoje Cię, że produkty Hestii wcale nie są złe. Jedyny minus to loteria i ich cena. Miałem model wyższy z moździerza i niczym od jorgowskiego z Biedry nie odstawał. Był tak samo średni dla mnie. Biorąc jednak pod uwagę, że sporo ludzi się nim zachwyca sam możesz wywnioskować opinie. Pozatym najlepiej jak odpalisz 1/2 szelki i sie przekonasz o efekcie na włąsne oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...