Skocz do zawartości
  • 0

Fajny stuff ?


Sawi

Pytanie

Witajcie, na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem fanem efektów ziemnych, uwielbiam petardy, klimat i atmosfera to najważniejsze jak dla mnie w sylwestra.

 

Mój stuff składa się głównie z petard, ale nie jest kompletny!

Przed sylwestrem w sklepach dokupię :)

 

Zestaw promocyjny warty 14 zł

 

5HFIAsV.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witajcie, na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem fanem efektów ziemnych, uwielbiam petardy, klimat i atmosfera to najważniejsze jak dla mnie w sylwestra.

 

Mój stuff składa się głównie z petard, ale nie jest kompletny!

Przed sylwestrem w sklepach dokupię :)/>

 

Zestaw promocyjny warty 14 zł

 

5HFIAsV.jpg

 

Tak , całkiem fajny stuff do zabawy . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Otrzymałem już fajerwerki jednak obawiam się, że FP3 Small będzie miało bardzo słaby huk. Albo to ja źle myślę i nie wiem co jeszcze albo tak jest naprawdę. FP3 Small jest bardzo bardzo małe, na paczce lub przy wypakowaniu stuffu u innych były stosunkowo duże, moje są malutkie, wielkością są takie jak klawisz od klawiatury. Po prostu trochę się zaniepokoiłem tak samo z cyrkoblitz jest po prostu tak mały, że nie wiem czy to może wgl wzbić się w powietrze :/

 

Postaram się zrobić zdjęcie i pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Otrzymałem już fajerwerki jednak obawiam się, że FP3 Small będzie miało bardzo słaby huk. Albo to ja źle myślę i nie wiem co jeszcze albo tak jest naprawdę. FP3 Small jest bardzo bardzo małe, na paczce lub przy wypakowaniu stuffu u innych były stosunkowo duże, moje są malutkie, wielkością są takie jak klawisz od klawiatury. Po prostu trochę się zaniepokoiłem tak samo z cyrkoblitz jest po prostu tak mały, że nie wiem czy to może wgl wzbić się w powietrze ://>

 

Postaram się zrobić zdjęcie i pokazać.

Oj zdziwisz się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

FP3 small - też jak zobaczyłem na żywo jak wyglądają to myślałem, że z efektem średnio, ale po przetestowaniu byłem miło zaskoczony :xmas_laugh: :67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...