Skocz do zawartości
  • 0

pomocy sb


DawidPirotechnik

Pytanie

mam taki problet

 

gdy napisze np. "siema" to mi wyskakuje takie kodowanie na sb

 

>tpircs/< ;)]913941[(edaf_stuohs.xobtuohspi >'tpircsavaj/txet'=epyt tpircs< >rt/< >dt/< ameis >naps/<)60:11 - 3102 ńeizdurg 51(>''=eltit 'emit_xobtuohs thgir'=ssalc naps< >'%99'=htdiw 'pot'=ngilav dt< >dt/< : >a/<>/ ''=tla 'gnp.pupop_resu/ikrewrejaf/segami_elyts/cilbup/lp.ikrewrejafmurof.www//:ptth'=crs gmi<>'liforp lteiwśyW'=eltit '0974di__ resu__'=ssalc '/kinhcetoripdiwad-0974/resu/lp.ikrewrejafmurof.www//:ptth'=ferh a<;psbn&>a/<...cetoriPdiwaD>'kinhcetoriPdiwaD'=eltit '/kinhcetoripdiwad-0974/resu/lp.ikrewrejafmurof.www//:ptth'=ferh a< >'%1'=htdiw 'parwon'=parwon 'pot'=ngilav 'thgir'=ngila dt< >'913941-wor-tuohs'=di '2wor'=ssalc rt<

 

czego to wina ze takie cos wyskakuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

mam taki problet

 

gdy napisze np. "siema" to mi wyskakuje takie kodowanie na sb

 

>tpircs/< ;)/>]913941[(edaf_stuohs.xobtuohspi >'tpircsavaj/txet'=epyt tpircs< >rt/< >dt/< ameis >naps/<)60:11 - 3102 ńeizdurg 51(>''=eltit 'emit_xobtuohs thgir'=ssalc naps< >'%99'=htdiw 'pot'=ngilav dt< >dt/< : >a/<>/ ''=tla 'gnp.pupop_resu/ikrewrejaf/segami_elyts/cilbup/lp.ikrewrejafmurof.www//:ptth'=crs gmi<>'liforp lteiwśyW'=eltit '0974di__ resu__'=ssalc '/kinhcetoripdiwad-0974/resu/lp.ikrewrejafmurof.www//:ptth'=ferh a<;psbn&>a/<...cetoriPdiwaD>'kinhcetoriPdiwaD'=eltit '/kinhcetoripdiwad-0974/resu/lp.ikrewrejafmurof.www//:ptth'=ferh a< >'%1'=htdiw 'parwon'=parwon 'pot'=ngilav 'thgir'=ngila dt< >'913941-wor-tuohs'=di '2wor'=ssalc rt<

 

czego to wina ze takie cos wyskakuje ?

Zmień przeglądarke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pewnie wina jakieś ch*jowej przeglądarki. Ja mam Mozille i wszystko działa elegancko. A jak nie przeglądarka to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...