Skocz do zawartości

FIREWORLD.PL - wybierzcie promo!


FireWorld.pl  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie promo najbardziej Was zainteresuje?

    • GRATISY
      35
    • DARMOWA WYSYŁKA
      16
    • KONKURS - LOTERIA
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Jako że nadchodzi pełnia sezonu, czas trochę Was - kupujących rozruszać w temacie kupowania przez internet!

 

Zastanawiam się nad wprowadzeniem nowej promocji w sklepie i tutaj pojawia się skierowane do Was pytanie:

 

Czy wolicie:

 

- utrzymania darmowej wysyłki od 120 pln?

- wprowadzenia systemu gratisów - każde zamówienie dostaje gratisy o wartości 30 % zamówienia ( gratisy wybieracie samodzielnie )

- wprowadzenia konkursu, polegającego na tym, że np. co 3 dni jedna z kupujących osób otrzymuje nagrodę o wartości 30% wszystkich zamówień z tego okresu?

 

Wybierajcie, wypowiadajcie się, sklep jest tworzony dla Was, więc jestem otwarty na wszystkie sugestie!

 

Zgodnie z sugestiami, wprowadziłem też kilka nowych, dużych tortów, zapraszam do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem swój głos na opcję z gratisami, ponieważ wydaje się być najkorzystniejszą. Wielkim plusem jest to, że gratisy możemy dobierać sobie sami pod nasze gusta i upodobania, a nie są one narzucone odgórnie przez sklep jak ma to miejsce chociażby na konkurencyjnym BF-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wypowiedzi, zapraszam również innych użytkowników do głosowania ;)

 

W niedzielę postaram się ruszyć z wybraną przez Was promocją!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że ta promocja, która jest teraz jest super.

Wiele osób wybrało ten sklep właśnie z tego względu (głównie tych co robili zamówienie za mniejszą sumkę).

Mógłbyś pomyśleć nad czymś takim, że jak bd robił te okienka do wybrania gratisów to dorzucić jedno więcej jako gratis np. wysyłka za 1gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnego zdania jak Abuk , czyli za gratisami . Dodam jeszcze od siebie,że w przeciwieńskie do loterii mamy pewność,że każdy coś dostanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że ta promocja, która jest teraz jest super.

Wiele osób wybrało ten sklep właśnie z tego względu (głównie tych co robili zamówienie za mniejszą sumkę).

Mógłbyś pomyśleć nad czymś takim, że jak bd robił te okienka do wybrania gratisów to dorzucić jedno więcej jako gratis np. wysyłka za 1gr.

Muszę się zgodzić z kolegą. W twoim sklepie, a reczej z twoją promocją, zamawiają osoby które chciały zamówić za niewielkie pieniążki. Jeśli chodzi o tąpromocje 30% od wartości no cóż jest dobra ale jest raczej przeznaczona dla ludzi co będą składać zamówienia za większe kwoty, myślę, że powinieneś pozostac przy starej promocji :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wprowadzić dodatkową kategorię pt. PROMOCJE w której do koszyka będzie można wrzucić albo darmową wysyłkę, albo gratisy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wprowadzić dodatkową kategorię pt. PROMOCJE w której do koszyka będzie można wrzucić albo darmową wysyłkę, albo gratisy?

Dobry pomysł :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wprowadzić dodatkową kategorię pt. PROMOCJE w której do koszyka będzie można wrzucić albo darmową wysyłkę, albo gratisy?

 

No to by było bardzo dobre rozwiązanie, myślę, że przyciągnęłoby sporo klientów. Dobrze by było wprowadzić też więcej nowych produktów, to z pewnością podniesie atrakcyjność sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@glosal - wczoraj wprowadziłem kolejną dostawę większych wyrzutni. Obecnie w sklepie jest 200 produktów, ale cały czas pracujemy nad nowymi produktami. Od jutra będą dostępne wszystkie rodzaje Bazooki z Jorge.

 

@przemo312132 - nie jestem aż tak pogrzany, wtedy dopłacałbym do każdego zamówienia, 120 pln to jest granica opłacalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@glosal - wczoraj wprowadziłem kolejną dostawę większych wyrzutni. Obecnie w sklepie jest 200 produktów, ale cały czas pracujemy nad nowymi produktami. Od jutra będą dostępne wszystkie rodzaje Bazooki z Jorge.

 

@przemo312132 - nie jestem aż tak pogrzany, wtedy dopłacałbym do każdego zamówienia, 120 pln to jest granica opłacalności.

 

 

Ja bym to jakoś wypośrodkował minimalna kwota 200-300zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie!

 

Zadecydowałem, że będzie obowiązywała następująca promocja:

 

DO WYBORU:

- darmowa wysyłka (od 120 pln)

- gratisy w wysokości 25 % wielkości zamówienia (bez wysyłki)

 

Po przeliczeniu, 30 % w gratisach to jednak byłoby dla mnie za dużo, gdyż przy takich cenach nie rzadko tylko właśnie wynosi moja marża. Mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali i się bardzo nie obrazicie :xmas_smile:

 

Jutro wieczorem postaram się wprowadzić zmiany na stronie.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...