Jump to content
Dejwid

Dziwne zdarzenia z fajerwerkami

Recommended Posts

Nie wiedziałem gdzie dodać moją myśl więc zakładam tutaj. Czy mieliście dziwne przygody z fajerwerkami? Niespodziewane miejsca gdzie wybuchały wasze fajerwerki?

Mi w zeszłym roku kamikadze poleciał tam gdzie nie miał i wybuchł na parapecie okna sąsiada na 4 piętrze. Na szczęście nic się nie stało. W poprzednich latach doleciał tam ten mały motyl.

szelka zamiast wystzrelic z mozdzieza i wybuchnac, wystrzelila w mozdzierzu i wygladalo jak bym onerow bo strumien iskier polecial do gory :D

gdy rzucilem triple bangsa wybuchl mi odrazu kolo reki i kolejne strzaly kolo glow kolegow :D

odpalałem rakietę w butelce i butelka sekundę przed wylotem rakiety się przewróciła i walnęła w budynek sąsiedni. a drugie zdarzenie odpalałem rakietę wyleciała w górę po czym ostro skręciła w ziemie i wybuchła w ogrodzie u sąsiadki

endriu123457 67675.gif

// mod // Chyba zacięło ci się "ę" w klawiaturze!~ banned.gif/>

Przed sylwestrem poszliśmy z tatą do wujka, zobaczyć jaki ma stuff. Miał jakiś zestaw i była tam rakietka z poluzowanym czubkiem. Przykleiliśmy go i poszliśmy odpalić tą rakiete. Odpalamy, odsuwamy się. Wszystko ok. Dobra, idziemy do piwnicy zobaczyć czy ma coś jeszcze. Nagle słyszymy jakiś świst i dziwny dzwięk. Odwracamy się, a tam kijek wbity w ziemie. Dobrze, że Nie staliśmy w tamtym miejscu :xmas_laugh:

Kiedyś coś wybuchło na moim balkonie. Co to było do teraz nie wiem o.O Raz z kumplem stojąc i odpalając fajerwerki prawie dostaliśmy rakieta od jakiejś nieumiejętnej rodzinki. Cyrkoblitze i motyle goniące też się zdarzały. Rakiety z wykrzywionymi kijkami - efekt: wszystkie loty z ziemie, a dokładniej pobliski dom. Szelka wyleciała na jakiś metr z moździerza i wybuchła. I tak to chyba nic innego.

Rok temu mialem sytuacje, gdzie na balkonie bylo kilka cm sniegu, postanowilem wbic rzymiaka 10 strzalowego.. po 2 strzale spadl na balkon nizej i pociski walily w sasiadowi w okno ;p

Na szczescie go nie bylo w domu i zadnyh sladow nie bylo.

Mi kiedyś rakietka poleciała tak na wysokość 9-10 metrów po czym nagle zaczęła spadać i pod nogami mi wybuchła xd A drugi przypadek to jak miałem rzymiaka od jorge w ręce i kulka wyleciała mi tyłem(popaliła kurtke) to chyba wszystko

Raz odpalałem kamikadze koło klatki i wleciał za mną do klatki. Za późno zamknąłem drzwi i źle skierowałem go.

Hehe raz cyrcoblitz walnął w balkon na 7 piętro :D Rakietka z biedry zamiast polecieć wybuchła w rurce.Szelka z moździerza (puma) poleciała na ok.2m po czym spadła na ziemie i wybuchła :D trochę akcji było w życiu :D

Sylwester 2011-2012r , Prosto postawiona i obłożona cegłami mała wyrzutnia 9sh maxsema pierwszy/drugi strzał normalnie w góre a od trzeciego do końca strzałów prosto w dom sąsiadów z naprzeciwka a o dziwo nie była wywrócona xD Więc te komety szły jak kulki z rzymskiego ognia tyle że z wiatrem na lewą strone

Hmm w 2011-2012, wyrzutnia 49strz, przewróciła się i zaczęła strzelać w garaż, który był otwarty więc trochę kolorów było :D w Zeszłym roku wybuchł mi Rzymiak(keller) w ręce. Na następny dzień JC04 wybuchło mi może z pół metra od łapy :D

Wczoraj z tego moździerza z biedronki szelka jakby pękła na pół i walnęła na ziemi ale stało się tak , bo mój brat cioteczny uważał , że jak włoży odwrotnie ładunek to będzie fajnie i udało mi się tylko odpalić 2 szelki a 3 odpalił brat cioteczny i po tubie było no to zostało jeszcze 9 szelek no to zostały odpalane na ziemi i wtedy się to stało ktoś trzymał ją w ręce i ona właśnie jakby pękła na dwie części i walnęła obok ludzi ale nikomu nic się nie stało oprócz spalnego trochę ubrania

Wyrzutnia AZJA z KOMETY.

Ładunki leciały raz w prawo raz w lewo. Zdziwiło mnie to bo wiatru nie było a wyrzutnia była w koszyku dobrze obstawiona cegłami.

Jakieś parę lat temu rakieta Perfect wyleciała wysoko, następnie ''zatańczyła'', zaczęła spadać na ziemię i wybuchła dwa metry ode mnie (na szczęście efekt mnie nie dosięgnął) :xmas_laugh: .

ze 2 lata temu kiedy Mega Jumbo było jeszcze bardzo mocne,rzucaliśmy z tatą i bratem na podwórko z okna na parterze nagle tata źle rzucił i mega jumbo wpadła między jedno okno a drugie zaczęliśmy uciekać tata z bratem obalili krzesła oraz stół i położyli się za tym wszystkim a ja uciekłem z kuchni ale petarda okazała się nie wypałem :).Zdarzenie nie do zapomnienia

Mi wczoraj wybuchł stroboskop (JS021) świecił ok. 10 sekund i wybuchł, huk jak EX2.

Wczoraj wyrzutnia SARA od komety okazała się totalnym gniotem. Pociski wylatywały maksymalnie na 50 centymetrów, bombardując 9-krotnie mnie i osoby w pobliżu.

Ja miałem trzy dziwne zdarzenia wczoraj:

1.Wybuchł mi gwizdek pirotechniczny, jak EX1

2.Cyrkoblitza wybuchła mi na ziemi (dobrze połorzyłem i na asfalcie ;) )

3.Wystrzelona szelka 2" zaczęła się kręcić i eksplodowała ok 5 m nad ziemią

Kamilox :fireworks:

Ja miałem trzy dziwne zdarzenia wczoraj:

1.Wybuchł mi gwizdek pirotechniczny, jak EX1

2.Cyrkoblitza wybuchła mi na ziemi (dobrze połorzyłem i na asfalcie ;)/>/> )

3.Wystrzelona szelka 2" zaczęła się kręcić i eksplodowała ok 5 m nad ziemią

Kamilox :fireworks:/>/>

Z moździerzem i cyrkoblitzami (zwłaszcza z p7025 od komety, które są nieprzewidywalne) często tak jest.

Wyrzutnia Kasjopeja mi się przewróciła i kuzynkę poparzyły strzały trochę. Jeszcze odpalaliśmy rakietę z kolegami, i ustawiliśmy ją tak żeby wybuchła jakieś 5-10 metrów nad ziemią, no i tak jakoś walnęła w samochód :D/>. No i teraz kulka mi wybuchła w moździerzu a nie wyleciała.