Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Gdzie kupować ?


drewniak

Pytanie

Witam

Mamy takie pytanko do 120 zł lepiej kupić w biedronce lidlu itp. czy wybrać top10 (fajerwerkimarket) jeśli top 10 to co kupić bo zupełnie się nie orientuję .

Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Do tego, że w wypadku wydania 100-150 zl praktycznie nie ma znaczenia gdzie bedziesz kupowac, bo promocje we wszystkich sklepach sa zblizone. Uzytkownicy jednak nie wiem z przyzwyczajenia czy z z innych powodow od razu bigfun.

od razu zaznaczam ze nikogo do siebie nie kieruje bo moja oferta skierowana jest do innych odbiorców : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do tego, że w wypadku wydania 100-150 zl praktycznie nie ma znaczenia gdzie bedziesz kupowac, bo promocje we wszystkich sklepach sa zblizone. Uzytkownicy jednak nie wiem z przyzwyczajenia czy z z innych powodow od razu bigfun.

od razu zaznaczam ze nikogo do siebie nie kieruje bo moja oferta skierowana jest do innych odbiorców : )

Ups, a ja to inaczej zinterpretowałem... chyba za długo przy kompie dzisiaj siedzę... :D

Masz racje, wszędzie promocje są zbliżone i czy wybierzemy sklep z darmową przesyłką, czy zestawem promocyjnym to przy tej kwocie nie robi różnicy, natomiast ja osobiście wolałbym wybrac to co mi odpowiada, a nie to co narzuca sklep ( czyt. zestawy promocyjne ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

[quote name=Arturo :)' timestamp='1385935601' post='111588]

Pomyliły ci się tematy.

Mało kto ciebie rozumie, bo nie używasz polskich znaków i przecinków.... Musiałem przeczytać twój post trzy razy, żeby coś zrozumieć. Ktoś już Ci kiedyś napisał "wyczaruj sobie słownik"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mało kto ciebie rozumie, bo nie używasz polskich znaków i przecinków.... Musiałem przeczytać twój post trzy razy, żeby coś zrozumieć. Ktoś już Ci kiedyś napisał "wyczaruj sobie słownik"

Chyba ci się użytkownicy pomylili ,Nie widze żeby arturo robił błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie mam wielkiego doświadczenia w temacie, robimy max 2-3 pokazy na rok. Teraz cały zestaw kupowałem bezpośrednio w Super Power, nie znalazłem u nikogo niższych cen. U mnie w mieście ze sklepami z fajerwerkami jest straszna lipa - najlepiej szukać przez internet. Największy wybór, filmiki do obejrzenia, no i ceny dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...