Skocz do zawartości
  • 0

Gdzie kupować ?


drewniak

Pytanie

Witam

Mamy takie pytanko do 120 zł lepiej kupić w biedronce lidlu itp. czy wybrać top10 (fajerwerkimarket) jeśli top 10 to co kupić bo zupełnie się nie orientuję .

Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tzn. tak 120 zł to już spora sumka jeśli chcesz zamawiac to musisz doliczyć te ok. 20zł na przesyłke chyba, że to 120zł to twój limit wtedy na piro wychodzi ok. 100zł co i tak wg. mnie jest w miare opłacalne. Myślę że możesz się skusic i zamówić na TOP10. Polecam Ci także ten sklep www.sklepbigfun.pl << trwa tam promocja za 100 zł możesz se wybrac jakiś fajny zestawik promocyjny, wybór sklepu zależy od cb. Jeśli chodzi o ułożenie stuffu to musisz podać konkrety <Czego za ile i w jakim sklepie dokładnie>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myślę, że za 120 zł spokojnie możesz kupować przez internet. Na przykład na fireworld.pl od 120zł masz bezpłatną dostawę: FireWorld

 

Co do samych produktów to musisz sprecyzować czym jesteś zainteresowany - stawiasz na widowisko (wyrzutnie) czy raczej na zabawę (petardy, rzymiaki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za interesowanie .. przeglądałem oferty bigfuna i myślę że nie jest tam źle i chyba tam zamówię co do fajerwerków bym chciał żeby było troche zabawy i efektów na pewno ex1 Fp3 jakieś rakiety moździerz kostka . Na bigfunie jest jakaś kostka gratis powyżej 100 zł chyba w miare nawet "GULIWER" SM9858 .

Cena może być nawet do 150 zł razem z wysyłką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Asortyment w Biedronce jest bardzo ograniczony i mocnych petard tam nie znajdziesz, w LIDLu podobnie.

Poszukaj lepiej w internecie tak jak napisano wyżej. FIREWORLD, BIG FUN, TANIE-FAJERWERKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no to ja się podejme zadania xd

 

Moździerz R0009-12

Petardy:

1x EX I

2x EX II

2x FP3/BIG

1x FP3/SMALL

Mars - Seria BIG BANG JW07

The magic key TXB603

BEST DR02 < rakiety

TXP786 Strzelające kulki x1

JM04 Wirujące bączki x1

Razem 101,44 zł + 23 zł dostawa razem ok. 125zł myślę że dasz rade to 5 zł ogarnąc :D

 

Aha no i pamiętaj o zestawie promocyjnym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no to ja się podejme zadania xd

 

Moździerz R0009-12

Petardy:

1x EX I

2x EX II

2x FP3/BIG

1x FP3/SMALL

Mars - Seria BIG BANG JW07

The magic key TXB603

BEST DR02 < rakiety

TXP786 Strzelające kulki x1

JM04 Wirujące bączki x1

Razem 101,44 zł + 23 zł dostawa razem ok. 125zł myślę że dasz rade to 5 zł ogarnąc :D/>

 

Aha no i pamiętaj o zestawie promocyjnym !!!

 

Dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tego co mi wiadomo na http://fireworld.pl/ od 120zł wysyłka jest za 5zł więc weźmiesz więcej za taką samą cene, polecam :)/>

 

 

 

 

 

JacuQM

Ale na big fun dostanie kostke warta 30zł więc to tez jakiś zysk i teoretycznie przesyłka się zwraca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W sobotę bede zamawiał mamy czas może te best rakiety na perfecty zamienić ?

 

Z pewnością :) Perfecty to w miarę tanie rakiety o naprawdę bogatych efektach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra to perfecty jakbyście coś jeszcze zmienili pisać śmiało :D/>

Tylko ze dr02 kosztuja 10zl a perfecty 30 wiec musisz z czegos za 20zl zrezygnowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To mogę dołożyć jakiś mały gratis, żeby opłacało się kupić u mnie ( fireworld.pl ) jeszcze bardziej ;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To mogę dołożyć jakiś mały gratis, żeby opłacało się kupić u mnie ( fireworld.pl ) jeszcze bardziej ;)/>

 

Pozdrawiam!

Zrób ofertę to zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko ze dr02 kosztuja 10zl a perfecty 30 wiec musisz z czegos za 20zl zrezygnowac

To się dorzuci te 20 zł ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli już zastanawiasz się tak pomiędzy bigfun' em to moim zdaniem lepiej jest zamówic na taniefajerwerki.pl, bo tam przynajmniej masz -25% na wszystko za które możesz sobie gratis wybrac produkty jakie Tobie się podobają, a nie narzucane przez sklep jak to jest w przypadku tych " promocyjnych " zestawów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...