Skocz do zawartości

TP12 Match Cracker


GrinderKraków

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol:TP12

Ilość:3 szt.

Producent:Tomaszek

Cena:6,50zł

Opis:PETARDA draskowa.Ilość w opakowaniu: 3sztDługość petardy(mm): 121Fi(mm): 32

Zdjęcie:large_DSC03476.JPG?updated_at=1363550456

 

Miał może ktoś z was tą petardę?Widzę że to jakaś nowość.Swoją drogą prawdopodobnie będę zamawiał na fm z 10 paczek Krachmenów i nie wiem czy opłaca się wziąść te TP12 czy Red Corsair K0212 z Tropica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowość ja te petardy na sztuki kupiłem za 3 zl jedna i są mocą podobne do achtunga p1208 komety czyli przeciętne.

Szkoda bo myślałem że będą dosyć mocne.Prawdopodobnie zamiast ich wezmę krachmeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo myślałem że będą dosyć mocne.Prawdopodobnie zamiast ich wezmę krachmeny.

Też bym tak zrobił. Te małe petardy są zazwyczaj mocniejsze od tych większych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym tak zrobił. Te małe petardy są zazwyczaj mocniejsze od tych większych.

Przynajmniej może te krachmeny będą całkiem fajne bo mam już FP3 oraz JC05 i chcę coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli preferujeesz raczej slabe petardki :D/>/>

Nie do końca...Ostatnio widziałem na bigfunie Bomb Bon i Megatron lecz cena 29,99 odstrasza.A nie wiem czy się opłaca.Aha i dlaczego sądzisz że preferuje raczej słabe petardki?Może znudziły mi się FP3 oraz JC05 i chcę coś innego np krachmeny!może mi się podobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamów sobie u czarodzieja DumBum i TXP859 to teraz jest na topie xd

Tak tylko jeśli te 859 mają być dużo droższe od FP3 to mi się nie opłaca.Aha i jak by mi dał te petardy skoro ja mieszkam w Krakowie a on gdzie indziej pewnie.Wyśle je czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo bijesz samymi słabymi hukami to raz.

Bomb bony i megatrony finansowo sa nieoplacalne, ja bede je miec po 23-24 zl

Wiesz gdyby w Polsce były legalne Big Boy itp to też byś pisał że same słabe bo mieszczą się w normach.Zawsze to co nielegalne mocniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marudzisz, że leb mały. tak wysle.

nie, nie bylyby slabe.

Wlasnie na tym polega myk placzecie, że bijecie fp3 ni doceniajac reszty rynku la was istenieja tylko fp3 fp3 fp3

ps drozsze ?;o różnica w cenie bedzie niewielka a w jakosci konkretna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko jeśli te 859 mają być dużo droższe od FP3 to mi się nie opłaca.Aha i jak by mi dał te petardy skoro ja mieszkam w Krakowie a on gdzie indziej pewnie.Wyśle je czy co?

 

859 są w cenie FP3, aha i jak to jak ma ci je dać. Wyśle ci je.. Ja też biore sobie FP3, jednak wiem (testowałem), że 859 czy DumBum wali dużo mocniej niż Fp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

859 są w cenie FP3, aha i jak to jak ma ci je dać. Wyśle ci je.. Ja też biore sobie FP3, jednak wiem (testowałem), że 859 czy DumBum wali dużo mocniej niż Fp3.

Mam 1 paczkę 859 i 1 paczkę Dum Bum.Zrobię porównanie z FP3(sam nie lubię jak każdy piszę że FP3...Fp3...Fp3 itd.)Wolę dopłacić i mieć coś nawet trochę gorszego of FP3 bo to i tak zawsze jakaś odmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...