Skocz do zawartości
  • 0

Smartfon


MajsterD12

Pytanie

Przymierzam się do zakupu smartfonu, do ok 500 zł. Nie siedzę w tym temacie dlatego proszę ogarniętych o pomoc :P/>

 

 

Moje wymagania:

 

Potrzebuję kupić tani smartfon do internetu, apek i gier. Ważne żeby miał w miarę dobry aparat i wyświetlacz ok 4 cali :)/>

 

 

 

Póki co myślałem nad

- Sony Xepria J

- http://allegro.pl/telefon-smartfon-krugermatz-move-android-4-1-i3679104557.html

- http://allegro.pl/lenovo-a820-aero-2-quad-core-pl-menu-i3687839675.html

- http://www.ceneo.pl/14211113#tab=spec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wersja T i SP co podałeś znacznie przekraczają mój budżet.

 

Jeszcze raz piszę: szukam smartfonu do około 500zł

 

Hmm to polecam Nokia Lumia (nie wiem jaki model, wybierz sobie, bo wszystkie spełniają twoje wymagania) lub Nokia 3310 też spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli chcesz telefon obsługujący najważniejsze aplikacje, z dobrym aparatem to weź Lumie 520/620, albo najlepiej 720.

Jak potrzebujesz tysiące zbędnych aplikacji, zmieniać codziennie tapete i animacje to idź w Androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja polecam Samsunga Galaxy Mini 2 korzystam z niego i działa bez zarzutu tylko ma trochę słaby aparat, a po za tym bardzo dobry smartfon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Za cenę ok. 500zł polecam Samsunga Galaxy S I9000

Procek 1Ghz,512ram,aparat 5mpx i nagrywanie HD,a do tego świetny wyświetlacz 4 calowy Super Amoled (prawdziwa czerń,wysokie nasycenie kolorów) :)/>/>

polecam w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakbym miał wybierać to tylko Samsung i android żadne lumie i inne cuda.Miałem sporo telefonów i mówiłem że nigdy nie kupię samsunga dokąd nie kupiłem :P.Miałem Pierwszą S i9000 miałem S2 w tej chwili używam S3 a chcę kupić S4 tylko czekam aż troszke cena spadnie.Jeżeli jesteś zainteresowany to mogę ci sprzedać Si9000 jak coś to pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za odpowiedzi, zastanowię się jeszcze który wezmę. Popytam w sklepach jeszcze który byłby najlepszym rozwiązaniem. Lumia nie za bardzo mi się podoba,a Samsung i9000 i Ace 2 GT S5830 to w tej chwili modele które najbardziej przypadły mi do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Musisz być świadomy tego że do gier smartfona za 500zł NIE kupisz. Radziłbym dozbierać te 3-4 setki i kierować się w coś bardziej przyszłościowego. Wspomniano wcześniej o SGS 1 generacji- bardzo dobra jakość dźwięku (i9000- dac wolfsona, i9001 już tego nie posiada), aparat 3+/6 i nic poza tym- telefon antyk. Amoled wcale nie jest taki świetny, ba powiedziałbym że jest bardzo przeciętny, wyróżnia się wspaniałą czernią, i tyle.

Generalizując, odpuść sobie kupno smartfona (cały czas byś żałował decyzji o kupnie modelu sprzed wieków) w obecnym okresie, dozbieraj do ww. kwoty i kup coś pokroju LG 4X HD, SGS 3 używany.

Jeżeli jednak jesteś bardzo zdeterminowany, nie trafiają do Ciebie żadne argumenty możesz zakręcić się w Samsungu Galaxy S2.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Luknij ---> Alcatel M'Pop

Naprawdę dobry i niezawodny tel. Takowego też posiadam.

Stówa zostanie na fajną kostkę i rakietki xdd

Nie jest to szajs, bo możesz wybrać go nawet wraz z abonamentem w T-mobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widze, ze mamy podobny problem bo tez zamierzam kupic smartfona do 500zl. Zerknij na htc sensation, xperia P, Samsung galaxy s2. Oczywiscie mowa tutaj o uzywkach bo nowego w tej cenie nic nie dostaniesz. I nie patrz na aukcje z nowymi telefonami za grosze np. http://allegro.pl/htc-sensation-xe-beats-gw12-od-firmy-najtaniej-i3762812577.html sa to prawdopodobnie jakies podrobione chinczyki i do tego wysylka trwa do 60 dni roboczych XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli się nie mylę to Xperia P ma kiepski aparat. Co do telefonów za grosze to tak wiem, przeglądałem niektóre aukcje i na samym dole małym drukiem piszą o wysyłce z Hong Kongu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli się nie mylę to Xperia P ma kiepski aparat. Co do telefonów za grosze to tak wiem, przeglądałem niektóre aukcje i na samym dole małym drukiem piszą o wysyłce z Hong Kongu xD

Oj chyba sie mylisz XD Pewnie przejrzales juz tyle telefonow ze wszystko ci sie miesza :D masz tu jakis video test w full hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zwracam honor :)

 

Nowy 900 zł kosztuje. Nie za bardzo interesuje mnie zakup używanego m.in ze względu na gwarancję, ew. na uszkodzenia których na pierwszy rzut oka nie da się znaleźć :)

 

Przejrzałem już pełno ofert, i trudno jest coś znaleźć sensownego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam Alcatel one touch idol 6030x sam takiego używam i jest bardzo fajny . Aparat też ma dobry , gry chodzą dobrze i net też szybko śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...