Skocz do zawartości
  • 0

Sklep z petardami


Dawid95

Pytanie

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Czemu nie zamawiasz z netu? Albo nie kupujesz w markecie?

Jeśli potrzebujesz tego nie wiadomo ile, to jeszcze ma sens szukania po hurtowniach, ale normalnie to kupuje sie na mieście.

W zeszłym roku mieliśmy cały stuff od Super Power, kupowany w markecie. Jeśli nie potrzebujesz jakoś wybitnie dużej ilości petard to raczej hurtownia nie ma sensu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli nie potrzebujesz jakoś wybitnie dużej ilości petard to raczej hurtownia nie ma sensu ;-)

 

Dziwne rozumowanie :)

 

Jak mam kupić paczkę FP3 (dla przykładu podałem tą petardę) w hurtowni za 6 zł a w sklepie za 15 to twoje rozumowanie nie ma sensu :)

 

Każdy kto ma możliwość kupienia nawet kilku pierdółek w hurtowni na 100% nie pójdzie do sklepu tylko właśnie do hurtowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

cooli - pytanie o to, czy hurtownia będzie się chciała bawić i dawała takie rabaty przy zakupach za budżet wynoszący 10 zł ;-)

Po prostu ceny hurtowe obowiązują raczej w ilościach hurtowych. Jeśli się mylę to popraw mnie - następnym razem zamiast na market, pojedziemy do hurtowni firmy. Jeśli różnice w cenach są aż takie, to tylko korzystać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hurtownie też prowadzą małą sprzedaż - może i marża jest wtedy nieco wyższa, ale i tak jest sporo taniej niż gdzieś na mieście.

Z drugiej strony, jeśli kupujesz stuff za 10 zł, to trudno oczekiwać, żebyś jechał po niego gdzieś poza miasto.

Zawsze pozostaje zamówienie z netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

cooli - pytanie o to, czy hurtownia będzie się chciała bawić i dawała takie rabaty przy zakupach za budżet wynoszący 10 zł ;-)

Po prostu ceny hurtowe obowiązują raczej w ilościach hurtowych. Jeśli się mylę to popraw mnie - następnym razem zamiast na market, pojedziemy do hurtowni firmy. Jeśli różnice w cenach są aż takie, to tylko korzystać ;-)

 

są takie hurtownie prawie wszędzie gdzie nawet możesz iść i kupić 3 szt. małych fontann tortowych za 2 zeta i ci sprzedadzą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A czy każda hurtownia ma wygospodarowany mały sklepik? ;-)

Jeśli hurtownia znajduje się gdzież na zadupie to nie ma sensu ustawiać sklepiku, bo klienta i tak nie będzie.

Chociaż je się nie znam - zamawiałem SP bezpośrednio ze sklepu internetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...