Skocz do zawartości

Czemu jest tak zle ?


czarodziej

Rekomendowane odpowiedzi

I na koniec kupić w markecie byle co ;)

Zrozum, że chinczyk gdyby chciał to by zrobił dobry produkt, tylko trzeba mu zapłacic, dopilnowac aby nie wypuścił chłamu.

Przykładowo petardy Gorilla Bomb, fatalne wykonanie, proch wala się po całym opakowaniu, króciutki lont, a o samej jego jakości już nie wspominając... ale są też petardy które są bardzo dobrze wykonane, tak jak chociażby stare FP3/NEW, odpaliłem kilkanaście paczek i ani jednego niewypału. Nowe FP3 niby na CE ( wydawało mi się, że przechodzi to jakieś testy albo coś ) a dużo niewypałów, lont wypadał, może akurat taka partia się trafiła...

Niemniej jednak da się zrobic dobry produkt, tylko jeśli chcemy aby było po jak najniższych kosztach, no to cóż... tak jak ktoś wspomniał, importer się dostosowuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin podalem Ci jedyne sensowne wytłumaczenie kwestii fp3/

co do rac pytalem kiedys - jak mozesz mówic, że np comety sa lepsze od innych quasi morskich skoro i te i te musza miec 15tys candeli ?

jakośc wykonania comey dobra ok ale pokazałem foto z tekturowymi i foto z cometami polowa ludzi ma problem poznania która jest która... a jak juz dałem comety vs big trojan horse to 90proc ludzi blednie odgadło.

 

Arturze przechodzi testy i to konkretne, producent którego strone wyslalem teraz ogarnia CE.

 

PS trzeba też ogarnąć różnice. Tani szrot a tanszy zamiennik. Różnica dośc krucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że te w papierowej tulejce ładne dziurki potrafią wypalić no i dzięki koledze z firebis wiele osób nie weźmie tego do ręki choćbyś im to dał nawet za 10zł. Popytaj ludzi co mieli Comety, różnica jest między nimi a choćbymi tymi plastikowymi tak bardzo popularnymi na południu europy.

 

 

Arturo - nie zrozumieliśmy się chyba. Chińczyk zrobi dobry produkt ale skoro sieciówki chcą byle jakie produkty od importerów (najniżej cenowo jak się da) to ludziki z Azji nie będą się starać, zrobią to za co importer zapłaci ;)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku ja miałem comety we wszystkich mozliwych kombinacjach mialem icarosy i fucuo a mano mialem wszystkie race jakie sa dostepne w Europie wschodniej i południowej a na te chwile motam ruskie i chinskie (ale to dopiero opcja przyszly rok)

dawno juz obalono zajebistosc comet mialem nawet filmiki pod to

 

jakie wogóle przepalanie tulejki człowieku o czym Ty piszesz?

te race za 2-3mies beda miec CE a Ty mi pierdoły pociskasz.

Nie nie denerwuje sie tylko pisze tak jak ktoś wmawia mi głupoty nie mając podstawowej wiedzy.

 

Człowieku kartonowych rac na teraz mi idzie po 300-400miesiecznie mało ? i nie dopłacam nikomu.

 

Jakby nie psiarska nagonka na piro to chetnie bym powrzucal Ci fotki opraw z racami morskimi i zwykłymi.

M in turnieje Górnika w Żorach i żernicy to w wiekszości kartonówki :)i co stało sie cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od burzenia się klientów Ci nie przybędzie więc stonuj swój bulwers.

Pisze Ci jaka jest moja opinia a że nie chcesz się z nią zgodzić to już twój problem wiec uszanuj moje zdanie.

Sprzedaj sobie i 1000 kartonowych :)/>/> Co mi do tego, ja wolę za dosłownie 2zł mieć metalową.

 

Firebis też miał kartonowe aż w końcu poszła bubel seria i co? Chłopaki w różnych częściach kraju pozbyli się paluchów. Zrozum to, że Ty jesteś firmą i jeżeli klientowi nie podoba się to i to a lubią to i to to wypada to przyjąć na klatę a nie rzucać się. Prowadź sobie biznes dalej i ja Cię mogę zapewnić, że nie od dziś ''bawię się'' pirotechniką różnego rodzaju wiec nie tłumacz mi ile jest 2+2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klientów mam i mi ich nie ubedzie bo nawet jak odejda jedni przyjda inni.. twoja opinia nie ma żadnego pokrycia w faktach wiec przepłacaj i sie z tego ciesz.

Skoncz z tym irebisem bo nie wiesz jak bylo to moze sie nie wypowiadaj. Popytaj ludzi co tam było nie halo może np kwestia produkowania ich przez przypadkowgo chemika ?

A JAK JESTES TAKI KUMATY TO JAKIE RACE ODPALONO TU :

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1234516_516097905126887_1282570439_n.jpg

 

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1380003_407252279374340_1555602712_n.jpg

I TU

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1044930_563809823660755_654827260_n.jpg

 

Różnica wg Ciebie jest oczywista wiec czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież były ok do pewnego czasu więc sorry, ale nagle hurtowo zapomniał jak się race robi? Zresztą nie ważne bo efekt był taki jaki opisałem.

 

Z tego się cieszę bardzo :)/>/> Ludzie nadal będą kupować comety jak będą dostępne i wkurwianie się i wymądrzanie na ic się zda, taka specyfika handlu /> Są różni importerzy, różni hurtownicy, różne sklepy i różne produkty. Łopatologicznie to przedstawię. Są płyny po goleniu tesco, są i adidasy i inne, łączy je jedno, sa z tej samej grupy. Nie przypierdalaj się do każdego kto ma inne zdanie niż Ty bo nie na tym rzecz polega :)/>/>/>

 

I co mam teraz zgadywać? Hehe rób sobie takie egzaminy gdzieś indziej. Odpalałem wszystkie osobiście i znam opinie pozostałych ludzi których opinii tu nie przytoczę. Już nie będę lepiej nic pisał bo robisz przepychanki przy ciśnieniu 220/180.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO RAZ 2.

To nie opinie to fakty. Jak chcesz tak rób mnie cieszy, że odchodzi sie od quasi morskich czy comet bo ich jakosc spada dramatycznie.

Ja juz nie uwzgledniam reklamacji na morskie bo od dawna pisze z e jakość leci na łeb na szyje i kupuja je lduzie na swoja odpowiedzialnosc. A że im nie odpala 3/4 na 10 cóż...

Czekam na opinie co do postu wyzej bo takie oczywiste z enie powinienes miec problemu z napisaniem które sa be.

nie zgadniesz bo sie boisz wtopy :)/> masz swoja opinie ale nie katuj jej na forum.

Ps jest tez sort za drogie i płyny które sa drogie a podobne do tych tanich jakościowo o takich juz nie napisales.

ps 2 odpalales kartonowe kiedys ?:D za czasów jak je firebis sprzedawał no tak... teraz robi to ktoś inny, ale niewazne kartonowe to kartonowe i tzreba machnac jedna miara wszystkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ludzie odchodzą od morskich. Tobie sie wydaje, że mi zależy na tym żeby Ci jebnął interes, wręcz przeciwnie. Nigdy nie było tak, żeby coś znikło do końca.

Słuchaj, na tym forum na 40 postów opisujących jakiś produkt potrafi być i kilkadziesiąt opinii i jakby każdy miał się wykłócać o to to by tu miejsca nie starczyło na normalną wymianę poglądów.

Kartonowe odpalałem, jak najbardziej. Baaa, to były pierwsze race które odpalałem w życiu ale po nich mam też pamiątkę.

 

Teraz je robi ktoś inny, ale musisz zrozumieć też i moje zdanie, że dla ludzi karton to karton i się do tego mogli zrazić.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :) Nie mam już sił na dalszą kłótnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi ze sadze ze chcesz by mi jebnal biznes. nie beda szly te beda szly inne.

Chodzi o sam fakt pewnych przekłaman. Raca to raca. 15tys candeli to 15 tys candeli i nie nagniesz tego.

Karton to karton każdy zrobi jak uzna jedni placa jak Ty za ładne opakowanie inni za efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się prawie zesrałem ze śmiechu. Ty se chyba kpisz... "Francja, niemcy, Słowacja, Czechy" Takk ? Ja a ji powiem tak w tych krajach które wymieniłeś najniższa krajowa wynosi (w przeliczeniu na zł) ok. 2,5 tys. u nas w polsce Najniższa to 1000 zł to nie my jesteśmy winni tego, że oni to sprowadzają tylko nasz ukochany rząd. Gdyby normalny Polak zarabiał 1000 euro srałbym szczęsciem, ale tak nie jest. Jestem synem zwykłego polskiego robotnika który codziennie martwi się tym co włożyć do garnka. Zastanów się nad tym co by było gdyby Improterzy zaczeli sprowadzać petardy "Lepsze" np. od FP3 ? Mówiąc Lepsze mam na myśli droższe. Mamy bardzo prosty przykład Sklep BigFun sprowadził do swojego sklepu 4szt. petard po 30zł bardzo chętnie bym je kupił ale wiesz czemu nie moge ? bo mnie nie stać... To że Słowacy,Czechy i Bóg wie kto się z nas "Śmieją" To nie nasza wina tylko wina naszego państwa i naszej przeszłści Narodowej. Dziękuje do widzenia nie pisz więcej takich postów bo tylko pożądnych ludzi wkurwiasz...... Przepraszam za wulgaryzmy ale jak czytam coś takiego....

Wieksza czesc twojej wypowiedzi jest prawda, ale do tej jak to nazwales " przeszlosci narodowej" to chcialbys wrocic... Czytajac twoja wypowiedz myslalem ze jak na nastolatka jestes w miare dojrzaly ale po tym jednym zdaniu zmienilem opinie. Wracajac do tematu w 100% zgadzam sie z czarodziejem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomszak on ma poczesci racje. Sam nie mam sie za idealneg patriote ale wierze w ten kraj tylko.. co nam dała wieczna walka ?

Nic. Wyniszczony i sprzdany kraj. korsarz - Czesi czy Słowacy nie zarabiają wiele wiecej niż my :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...