Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Proszę o pomoc


adrian12

Pytanie

Witam w przyszłym roku mam zamiar kupić system 32 kanałowy mb-32 pod komputer..I moje pytanie jest takie czy ten system też posiada funkcję odpalania za pomocą pilota(manualnie)Jak widzimy na stronie w zestawie są 2 piloty .....

Strona firmy z systemem:http://www.rfremotech.com/MB.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Napisz temat w przyszłym roku. A na dzień dzisiejszy przestań spamować bo zaczyna to byc denerwujące. Kupujesz system > Obelgi w strone sprzedającego > Spamujesz jak naprawić system > Sprzedajesz ten system > I znowu chcesz kupić ogarnij się naprawde....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gościu sam się ogarnij .Jak się pytam to odpisz ładnie ponieważ mam plany i chciałem się dowiedzieć .A napewno to kupie i ci oczy zbieleją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Są dwa piloty a dla Ciebie w zestawie będą 4 więc będziesz mógł 3 popsuć...

 

A tak na poważnie to daruj sobie... Do tego czasu jak naprawdę będziesz chciał kupić w co również wątpię... To napiszesz jeszcze z 40 podobnych tematów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam w przyszłym roku mam zamiar kupić system 32 kanałowy mb-32 pod komputer..I moje pytanie jest takie czy ten system też posiada funkcję odpalania za pomocą pilota(manualnie)Jak widzimy na stronie w zestawie są 2 piloty .....

Strona firmy z systemem:http://www.rfremotech.com/MB.html

 

 

Do "mądrych" piszących w tym temacie.

 

Stwierdzenie w przyszłym roku to za jakieś 2 miesiące...

 

Systemu na pewno do tego czasu nie wycofają bo niedawno go wprowadzili do sprzedaży.

 

Tak ten system posiada funkcję odpalania manualnego za pomocą dwóch pilotów. Jeden pilot do odpalania kanałów jeden po drugim w dowolnej kolejności. Drugi pilot do odpalania gotowego pokazu, sekwencji, zatrzymania pokazu itp itd.

 

Do tego masz płytę z oprogramowaniem do tworzenia pokazu w komputerze i wgrania go do systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...