Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

Sajonara ff.


fpshooter

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie siedzę i czytam wasza kłótnię i muszę wypowiedzieć się na ten temat bo aż serce kraje

 

Jestem możne mało rozmownym uczestnikiem forum ale bywam tu codziennie i bardzo mnie zaskoczyła taka zawiła kłótnia która przerodziła się na złośliwe zwalanie winy... Moim zdaniem w zaistniałym sporze wina jest obopólna.

 

Konkurs w którym sam brałem odział i zabrało mi to dość dużo czasu uważam za przeprowadzony poprawnie. Mimo wszystko powinna znaleźć się klauzula o zakazie udostępniania odpowiedzi, ale znając polskie realia nawet taki zapis nie chroni przed rozpowszechnianiem odpowiedzi.

 

Jeżeli chodzi o zamieszanych userow którzy powinni stać na czele tego forum! Wasze zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Powinno to być załatwione radykalnie i co najważniejsze kulturalnie!

 

Jeżeli kogoś obraziłem lub napisałem nieprawde to z góry przepraszam i mam nadzieje ze spór zostanie rozstrzygnięty bez żadnych złośliwości

Chciałbym również zaapelować do całego grona słuchaczy że "ściąganie" odpowiedzi od innych nie zawsze gwarantuje prawidłowa odpowiedz. Poszukanie samodzielnie odpowiedzi na konkursy dają zawsze 100% możliwość udziału i otrzymania nagrody! A w przypadku wygranej dają całkowitą satysfakcje z tego! Szczerze polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedzę i czytam wasza kłótnię i muszę wypowiedzieć się na ten temat bo aż serce kraje

 

Jestem możne mało rozmownym uczestnikiem forum ale bywam tu codziennie i bardzo mnie zaskoczyła taka zawiła kłótnia która przerodziła się na złośliwe zwalanie winy... Moim zdaniem w zaistniałym sporze wina jest obopólna.

 

Konkurs w którym sam brałem odział i zabrało mi to dość dużo czasu uważam za przeprowadzony poprawnie. Mimo wszystko powinna znaleźć się klauzula o zakazie udostępniania odpowiedzi, ale znając polskie realia nawet taki zapis nie chroni przed rozpowszechnianiem odpowiedzi.

 

Jeżeli chodzi o zamieszanych userow którzy powinni stać na czele tego forum! Wasze zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Powinno to być załatwione radykalnie i co najważniejsze kulturalnie!

 

Jeżeli kogoś obraziłem lub napisałem nieprawe to z góry przepraszam i mam nadzieje ze spor zostanie rozstrzygnięty bez żadnych złośliwości

Chciałbym również zaapelować do całego grona słuchaczy ze "ściąganie" odpowiedzi od innych nie zawsze gwarantuje prawidłowa odpowiedz. Poszukanie samodzielnie odpowiedzi na konkursy dają zawsze 100% okazje na wygrana nagród i satysfakcje z wzięcia udziału w nim i pełnej stratyfikacji w przypadku ewentualnej wygranej. Szczerze polecam!

 

 

 

Dokładnie, jestem tego samego zdania.

 

Marc Mówi Jak Jest ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram vela i mpiego :)/> każdy ma swoje za uszami a wypowiedzi typu "sam święty nie jesteś" nie mają sensu...

 

Coli Ty popierasz fpsa bo jakby inaczej? jakbyś powiedział coś na fpsa czy korsarza to pewnie zamknęło by się okno dostawy :)/>

 

Dla twojej informacji zadymiaczu forumowy muszę cię zaskoczyć bo nic mnie nie łączy z Korsarzem a tym bardziej z Fps'em i nie bronie go tylko walczę w swojej sprawie jak pisałem wyżej banowania mnie również na SB przez Mpiego. No jak by było inaczej :) Twoje wpisy ostatnio są w tematach właśnie takich jak ten :) więc wszystko wyjaśnia.

 

Do przema który pisze, że wielogodzinami szukał gostek a tak naprawdę wszyscy do siebie pisali i pytali się i wymieniali nazwami kostek. Sam podpowiedziałem to co wiedziałem około 14-15 osobą. I zapytałem 3 osób czy mają.

 

Majster napisał bardzo dobrze że decyzje o odebraniu admina powinna być dyskutowana z wszystkimi adminami czy moderatorami.

 

Z mojej strony to już wszystko. Miło było ale się skończyło. To również jest ostatni mój post na tym forum i nie mam żadnego interesu w tym aby bronić fpsa bo tego nie robię.

 

 

Pozdrawiam

 

No i udanego pokazu sylwestrowego życzę wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla twojej informacji zadymiaczu forumowy muszę cię zaskoczyć bo nic mnie nie łączy z Korsarzem a tym bardziej z Fps'em i nie bronie go tylko walczę w swojej sprawie jak pisałem wyżej banowania mnie również na SB przez Mpiego. No jak by było inaczej :) Twoje wpisy ostatnio są w tematach właśnie takich jak ten :) więc wszystko wyjaśnia.

 

Do przema który pisze, że wielogodzinami szukał gostek a tak naprawdę wszyscy do siebie pisali i pytali się i wymieniali nazwami kostek. Sam podpowiedziałem to co wiedziałem około 14-15 osobą. I zapytałem 3 osób czy mają.

 

Majster napisał bardzo dobrze że decyzje o odebraniu admina powinna być dyskutowana z wszystkimi adminami czy moderatorami.

 

Z mojej strony to już wszystko. Miło było ale się skończyło. To również jest ostatni mój post na tym forum i nie mam żadnego interesu w tym aby bronić fpsa bo tego nie robię.

 

 

Pozdrawiam

 

No i udanego pokazu sylwestrowego życzę wszystkim

 

Wap jest właścicielem forum i nie musi z nikim nic uzgadniać a tym bardzie nie z Tobą... kimś kto jest na forum dwa lata i panoszy się jakby bym nie wiadomo kim...

 

Mówisz mpiemu że jest na forum zerem a on osiągną więcej niż Ty i nie musi latać jak pies od budy do budy żeby coś zyskać :)

 

Moim największym błędem było przyznanie Ci praw moderacyjnych i namówienie wapa że będziesz się dobrze sprawował jako mod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze mój apel o kulturalne załatwienie na nic się zdał. Przepraszam ze się wtrącam, ale po to jest chyba forum, a na szali jest dobrze prosperujące forum! Bez udziału tak dobrych piromaniakow"jest bez sensu! Nikomu nie wlewam! Po tylu latach chcecie żeby forum stało się martwe! Przecież to k**** wasza kilkuletnia praca i pasja chyba ? Odejdzie jeden za nim drugi, trzeci itd! bylem już uczestnikiem takiego forum!

 

Chyba ze naprawde nie dogadacie sie ale apeluje w imieniu swoim i innych ze takie załatwienie sprawy prowadzi do powolnego upadku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...