Skocz do zawartości
  • 0

mały zestaw na wesele (do 200zł )


mazylek

Pytanie

Witam ponownie!

poszukuje jakiegoś zestawu ( wyrzutni do samodzielnego odpalenia) na wesele do 200 zł

jakby ktoś znał coś fajnego to podajcie :)

z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam ponownie!

poszukuje jakiegoś zestawu ( wyrzutni do samodzielnego odpalenia) na wesele do 200 zł

jakby ktoś znał coś fajnego to podajcie :)/>

z góry dziękuje

 

 

guliwer

wenus mars

big bang

i coś na finał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam trzy propozycje

Z taniefajerwerki.pl wybrałem to

TXB824 Figiel x1

TXB221 Aquarius x1

i na finał PXB2403 Fire Art x1

całość bez dostawy to 196,50

Druga z big fun

Yellow/purple peony x2 jedna po drugiej

Cudak battery JW25 x1

Meadow TXB646(T) x1

Don`t worry be happy x1

Golden waterfall TXB038(T)x1

Black cat jw42

Całość troszkę ponad 200zł

I trzeci wariant z korsarza

JW07 - Mars - Seria Big Bang x1

JW06 - Kasjopeja - Seria Big Bang x1

RSB734 - Samuraj x1

JW06 - Kasjopeja - Seria Big Bang

JW59 - Show of Fireworks x1

I tutaj dwie ostatnie wyrzutnie razem odpalić.

Tu wyjdzie 199,50zł bez dostawy

Mam nadzieje że chociaż troszkę pomogłem.Wszystko podane w kolejności odpalania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dzięki wielkie za te propozycje,

tylko że jest 1 mały problem ;) nie będzie miał kto tego odpalić pokolei ;) a składać sam zbytnio nie umiem.

 

może jakaś propozycja 1 porządnej wyrzutni ? cena może rpzekroczyć 200 zł może dam troche większe pole do popisu i max do 300 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak to się mówi "do odważnych świat należy" .

To naprawdę nie jest nic trudnego połączyć razem ze sobą kilka kostek lontem . Wystarczy się przemóc a wyjdzie coś ładnego,bo nigdy nie wiadomo jak jedna duża wyrzutnia Ci się zachowa, może strzelać minute a może strzelać i 15 sek. różnie z tym bywa . Dlatego ja podsunę Ci 2 propozycje, jedna jakbyś zmienił zdanie i połączył te kilka kostek( napisze Ci odrazu w jakiej kolejności łączyć ) .

 

1. JW4051 Bastion

2. JW27 New Generation 1

3. JW12 Imagine

4. JW68 New Generation 12

5. JW90 Show of Fireworks

6. TXB761 X-Force

 

--------------------- całość jest ze sklepu Big Fun i wynosi 289,91 zł

 

Jakbyś się jednak nie zdecydował na łączenie i chciał wziąść jedną duża kostkę to bierz JW418 Achilles wyrzutnia z pewnoscią wszystkich w gniecie w ziemię a jeżeli nie znajdziesz tych 20zł i koniecznie będziesz musiał brać cos do 300 zł do wez albo JW419 Genesis albo P7806 Turyn ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no achilles wymiata :D/> tylko że chciałbym coś co może by trwało troche dłużej ;)/> bo takie wyciąganie gosci na 35s pokazu to lipa troszke ;D

 

 

Ogolnie przeglądając internet natrafiłem na takie wyrzutnie (efekt na stronie):

http://www.sklep-militarny.com.pl/bateria-8413-bomb-bomb-pow-profesjonalna-200-strzalow-p-2229.html

Cena 290,00 zł

 

http://www.sklep-militarny.com.pl/bateria-8406-pionowa-profesjonalna-61-strzalow-p-1017.htm

Cena: 280,00 zł

 

http://www.sklep-militarny.com.pl/bateria-fp9034-100-strzalow-p-2338.html

Cena: 370,00 zł (tu troche poleciałem :D ale naprawde mi sie podoba to )

 

http://www.sklep-militarny.com.pl/bateria-yhw100-100-strzalow-p-2456.html

Cena: 305,00 zł

 

Co uważacie na temat któregoś z tych ? ktoś może brał z tej strony jakiś taki zestaw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dzięki wielkie za te propozycje,

tylko że jest 1 mały problem ;) nie będzie miał kto tego odpalić pokolei ;) a składać sam zbytnio nie umiem.

 

może jakaś propozycja 1 porządnej wyrzutni ? cena może rpzekroczyć 200 zł może dam troche większe pole do popisu i max do 300 :)

No łączenie lontu filozofią nie jest, mój kumpel też nie umiał poszperał w yt i na google i teraz łączy i robi ładne widowiska.On łączy taśmą izolacyjną, a można też na opaski zaciskowe czy jak to się tam profesjonalnie zwie,Poszperaj połącz a goście się nie zawiodą.Lub jeżeli naprawdę nie chcesz łączyć to poproś kogoś niech ci dołoży i zamów http://taniefajerwerki.pl/pl/p/Zestaw-DSO-1/292 .Ja osobiście polecam ci połączyć bo wtedy ty możesz być dumny z siebie a jak wcześniej wspomniałem to nie jest trudne. Oto filmik jak może wyglądać połączony lont

http://www.youtube.com/watch?v=KrGj29toIhg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak jak ktoś już wyżej napisał, łączenie nie jest jakąś filozofią, obejrzałbyś filmiki odnośnie tego jak łączyc, następnie wstawił zdjęcia jak to wszystko połączyłeś.

Jeżeli namyśliłbyś się, że jednak chciałbyś połączyc to proponuje taki zestaw ( w kolejności odpalania ):

TXP488

PXB2104

PXB2105

PXB2304

YHW009

TXC037

Ceny z taniefajerwerki.pl

Razem: 305,88 zł ( wliczona przesyłka )

 

A jeśli nie chcesz się w to bawic to proponuje którąś z tych dwóch pozycji ( kwestia gustu ):

-YHW901

-YHW100

 

Tak więc wybór należy wyłącznie do ciebie czy chcesz pokazik który trwa minute czy 2 w dodatku ze znacznie większą gamą efektów, ale trzeba będzie samemu wszystko połączyc ;)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przypominam że Piromax ma w każdej bateri po 2 lonty więc jeszcze łatwiej jest je połączyć ;)

 

[quote name=Arturo :)' timestamp='1379528392' post='107571]

Tak jak ktoś już wyżej napisał, łączenie nie jest jakąś filozofią, obejrzałbyś filmiki odnośnie tego jak łączyc, następnie wstawił zdjęcia jak to wszystko połączyłeś.

Jeżeli namyśliłbyś się, że jednak chciałbyś połączyc to proponuje taki zestaw ( w kolejności odpalania ):

TXP488

PXB2104

PXB2105

PXB2304

YHW009

TXC037

Razem: 305,88 zł ( wliczona przesyłka )

 

A jeśli nie chcesz się w to bawic to proponuje którąś z tych dwóch pozycji ( kwestia gustu ):

-YHW901

-YHW100

 

Tak więc wybór należy wyłącznie do ciebie czy chcesz pokazik który trwa minute czy 2 w dodatku ze znacznie większą gamą efektów, ale trzeba będzie samemu wszystko połączyc wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...