Skocz do zawartości

[adrian12] Moje fajerwerki na sylwester 2013/2014


adrian12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .W poprzednim roku wydałem około 600-700 zł były wyrzutnie jaki i rakiety i artykuły różne .W tym roku będę raczej robił pokaz .Mniej zabawy więcej wyrzutni i efektu.Zamawiał będę z kuzynem po połowie .Ale będziemy razem odpalać wszystko. Pierwsze zamówienie było w styczniu podczas wielkiej promocji bigfun .W tym roku mamy zamiar kupić także system 36 kanałowy ,nie rf32b bo trzeba mieć dużo więcej pieniędzy ale na razie wystarczy samoróbka .Oto zdjęcie 1 zamówienia

302756r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fajne zamówienie,ale powiedzcie mi czy nie lpeiej odkładac kase i potem zrobić jedon wilekie zamówinie,nawet na przesyłce sie zaoszczędzi?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że chcesz ustawić pokaz w 2 miejscach (podwójne produkty)-efekt będzie..ale czy nie lepiej na początku strzelać pojedyńcze produkty w celu wydłużenia pokazu ? Na finał planujesz te kątówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Oo widzę bardzo dobrą inwestycję w system :) ile dąłeś za ten system? A tak ogólnie to dobre zakupy masz dobre kostki, widzę potencjał 10/10

 

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo ładnie zaczynasz, tylko czy ten system sprawdzi się w praktyce. Ja nie mówie że samoróbki są złe ale sprawdz go w terenie :)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ostatnio kupiłem u siebie w mieście wyrzutnie macrocosmos .I od domina miałem 1 zapalnik ..I powiem że jestem mile zaskoczony bo po kliknięciu kanału w tym samym czasie odpalił wyrzutnie.A w tym tygodniu najprawdopodobniej będą 2 paczki .1 od usera ze stojakiem i duperelami a 2 z wyrzutniami do pokazu z fajerwerkitanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak oto dzisiaj całkowicie ze spontana zamówiłem sobię malutką paczkę .Oto produkty w niej

Zamówione produkty:

TXC038| TXC038 Crown to Green (Wachlarz)| 55,50 zł- 1szt.

Zapał 3m| Spłonka elektryczna, zapłonnik, zapał 3m| 2,09 zł- 40szt.

PXB2303| PXB2303 Terra| 52,20 zł- 1szt.

JZ03| JZ03 Zapalarka sznurkowa| 0,87 zł- 10szt.

Shishing| Shising Crackers| 8,70 zł- 2szt.

7AFF-6065D| Lont Visco 1cm/s 2mm| 0,70 zł- 3szt.

jv80.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...