Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Stuff 2013!


Bercek

Pytanie

Witajcie! Jestem nowy na tym forum i od razu wszystkich witam i pozdrawiam!

Mam do was prośbę,ponieważ chciałbym żebyście doradzili (lub ułożyli) stuff 2013/2014 1 część

Chciałbym tylko petardy i jakieś małe art.różne i rakietki takie np.: świstki

Stuff musi się zmieścić do 40zł z przesyłką wiem,że za tylko dużo nie kupię ale będę jeszcze kupował u siebie w mieście wyrzutnie, rakiety, petardy i nie piszcie,że nie warto. ;) Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Przesyłka ze sklepu internetowego kosztuje w granicach 20zł... Na same zakupy zostaje 20zł. Za tyle możesz kupić jakieś pojedyncze sztuki różnych drobiazgów. To naprawdę się nie opłaca. Albo możesz znaleźć w twoim mieście jakiś sklep i tam dokonać zakupów, albo uzbierać większą kwotę i wtedy zamówić przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdjęcie Nazwa produktu Suma

 

» Wirująca petarda

 

Symbol: JC01B

Ilość: 3

 

Usuń:

 

2,07 zł

 

» Super Korsarz

 

Symbol: K0201

Ilość:3

 

Usuń:

 

2,55 zł

 

» Luftheuler- gwizdki pirotechniczne

 

Symbol: 22320

Ilość:2

 

Usuń:

 

1,98 zł

 

» Whistling moon travellers

 

Symbol: JR05

Ilość:1

 

Usuń:

 

1,49 zł

 

» Cyrkoblitz

 

Symbol: P7025

Ilość: 1

 

Usuń:

 

5,99 zł

 

» Explosive IV

 

Symbol: K0204H

Ilość: 1

 

Usuń:

 

3,60 zł

Razem: 17,68 zł+23 zł przesyłka

Strona :www.sklepbigfun.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Więcej na przesyłkę wydasz niż na zakupy . To się w ogóle nie opłaca , poszukaj sklepu w twojej okolicy i tam kup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość PyroFire

nie no tak na internecie to nie kupisz do 40 zł musisz poszukać u siebie w mieście albo w jakiś hurtowniach ja osobiście polecam do 40 zł naprawdę dużo fajnych rzeczy jeśli lubisz się bawić to polecam:

Super Corsair x3 i tam jest 60 szt. za sztukę 2zł

Wirujące Bączki zależy od jakiego importera kupisz to polecam z jorge albo z komety to za 4szt. w opakowaniu wyjdzie około 3 złotych

Rakietki Whistling Saturn Missle nwm ile ich tam jest ale mi 2 opakowania starczają jedno za około 5zł

Wyrzutnia Saturn Missle jest za 4.50 zł czyli można kupić 2 albo 3 jak tam kto chce

Rakiety Diablo zależy gdzie kupisz to około 12zł do 16zł naprawde fajne

Motylki za 1.20 albo te małe za 30gr tanio wychodzą

I oczywiście FP3 albo JC05 zależy ile kupujesz ja kupuję na sztuki

I to wszystko co byś chciał do 40 zł do zabawy a tak na lepsze efekty to polecam wyrzutnie,moździerze,rzymskie ognie i fontanny jeśli pomogłem to się cieszę :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...