Skocz do zawartości
  • 0

pokaz urodzinowy


krzychu94

Pytanie

Witam za kilka miesiecy mam zamiar zrobic pokaz urodzinowy (18 urodziny) , poszukuje wiekszych wyrzutni z fajnym efektem jakie polecacie ?

 

myslalem nad kilkoma kostkami wiekszego kalibru np YHW009,p7451, yhw901, TXB400 ,JW407 JW418 wybrac poprostu kilka i polaczyc lub odpalac po koleji

 

pokaz za max 400 zl tylko za kostki

 

moze macie jeszcze jakies inne pomysly na fajny pokaz z malych kostek ?

obojetnie z jakiego sklepu :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam za kilka miesiecy mam zamiar zrobic pokaz urodzinowy (18 urodziny) , poszukuje wiekszych wyrzutni z fajnym efektem jakie polecacie ?

 

myslalem nad kilkoma kostkami wiekszego kalibru np YHW009,p7451, yhw901, TXB400 ,JW407 JW418 wybrac poprostu kilka i polaczyc lub odpalac po koleji

 

pokaz za max 400 zl tylko za kostki

 

moze macie jeszcze jakies inne pomysly na fajny pokaz z malych kostek ?

obojetnie z jakiego sklepu :)/>/>

 

pozdrawiam

 

Hej,

 

Mogę zaproponować takie zestawienie:

 

1. P3904 - Bateria 19-strzałowa; efekty: niebieska peonia z złotymi błyskami, czerwona fala z zielonymi błyskami, czerwona dalia z cracklingiem kaliber: 2'

2. P3905 - Bateria 19-strzałowa; efekty: czerwona fala z białymi błyskami, brokatowo niebieska peonia, czerwona fala przechodząca w zieloną wierzbę z błyskami. kaliber 2'

3. P5601 do P5610 - Baterie 19nasto strzałowe kaliber 30mm

 

A jak chcesz się trochę pobawić to:

 

P5601 - P5610 Baterie 19nasto strzałowe Kaliber 30mm

P2113 - Bateria 16-strzałowa; efekty: złote komety, brokatowe

koron, ostatnie 4 strzały razem; czas: 52s Kaliber: 25mm

P2110 - Bateria 16-strzałowa; efekty: zielony ogon w zieloną falę z

cracklingiem, czerwony ogon w czerwoną falę z

cracklingiem, srebrny ogon w crackling; czas 30s Kaliber: 25mm

P5202EU - Bateria 48-strzałowa; czerwony ogon, czerwone gwiazdy białe błyski; zielony ogon, zielone gwiazdy, złote błyski; niebieski ogon niebieskie gwiazdy czerwone błyski; żółty ogon brokatowe gwiazdy z cracklingiem ;czas: 50 s kaliber 20mm

P5422 - Bateria 49-strzałowa; efekty: Zielone błyski z purpurowymi gwiazdami, białe błyski z niebieskimi gwiazdami, chryzantema przechodząca w złoty ogon. Kaliber: 30mm

P5423 - Bateria 25-strzałowa; efekty: cytrynowe i niebieskie gwiazdy, zielone i purpurowe gwiazdy, białe błyski z niebieskimi gwiazdami, czerwone błyski. Kaliber: 30mm

 

Filmy do produktów (nie wszystkich), są dostępne na naszym kanale YT www.youtube.com/user/superpower2005 Ewentualnie dodatkowych informacji mogę udzielić mailowo: info@superpower.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cześć,

Oto moja propozycja ze sklepu taniefajerwerki.pl

1. GWM5021

2. P7159A

3. P7551/B

4. YHW009

5. P7450

Koszt 403.20PLN,

Pokaz miałbyś zakończony Kreta która idealnie nadaje się na finał mniejszych pokazów, wszystkie produkty 30mm ( wszystkie z filmami)

'19 wprowadzą różnorodność do pokazu, P7551/B trochę wydłuży czas a YHW009 to klasa sama w sobie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...