Jump to content
czarodziej

Piro Polska

Recommended Posts

A co mają resztki magazynowe do prawa ? :)

Takie, że jak wzięli towaru i weszło nowe prawo to chcą się pozbyć? Sklep to nie wolontariat, muszą sprzedać, za darmo nie rozdadzą. Oddać na hurtownię też nie mogą.

Mają to sprzedają, powinieneś się cieszyć, że jeszcze masz okazję jakiś kupić... W czym ci to przeszkadza..

Żal d*pę ściska :/ Co cie obchodzi co sprzedają .Rozumiem jakby tam szelki były ,a to zwykły moździerz który miesiac temu można było dostać w markecie i bazarkach.

Siemka, mam pytanie czy w sklepie w najbliższym czasie będą jakieś promocje lub gratisy? :) Lub czy obowiązują teraz jakieś kody rabatowe dla użytkowników forum czy coś takiego? :D Z góry dziękuję, zbieram się na kolejne zamówienie z tego sklepu :D 

Dzien dobry, czy ktos w tym sklepie jeszcze zyje? Zlozylem zamowienie, od ponad 2 tygodni jest “przygotowania w toku”. Dzwonie juz caly tydzien, nikt nie odpowiada, na maila tak samo. 

o co tu chodzi?

Paczka dziś doszła zamawiane w sobotę po południu a jako że był czarny piątek to nieco dłużej szła :D
Kontakt myślę że na +
Zapakowana dobrze wypełniacz z kartonu

Jednak są jakieś tam -
Na praktycznie wszystkim co kupiłem porozwalane  folie nie jakoś dużo ale jednak :D
Brak gratisów mimo że nie zamawiałem w piątek tylko już sporo czasu po promocji a z tego co tutaj ludzie pisali to takowe się pojawiają w paczkach :D

Guest

Ja się dziwię, że w ogóle miałeś z nimi kontakt. Zamawiałem tam trzy razy i zawsze to wyglądało tak bezplciowo. Ostatnim razem nie dostałem nawet żadnego maila z potwierdzeniem tylko status musiałem sprawdzać przez stronę www.

Gratisy? 😁 NIGDY nie dostałem od nich gratisu. Nieważne czy zamówienie za 200 czy za 800 PLN. 

6 godzin temu, FANATYK napisał:

Ja się dziwię, że w ogóle miałeś z nimi kontakt. Zamawiałem tam trzy razy i zawsze to wyglądało tak bezplciowo. Ostatnim razem nie dostałem nawet żadnego maila z potwierdzeniem tylko status musiałem sprawdzać przez stronę www.

Gratisy? 😁 NIGDY nie dostałem od nich gratisu. Nieważne czy zamówienie za 200 czy za 800 PLN. 

Kontakt przez maila :D odpisali następnego dnia ale to myślę że zrozumiałe bo wysłałem jakoś w pon po 15 a oni do 16 lub 17 pracują :D
Telefonicznie nie sprawdzałem jak jest z kontaktem
Co do statusów to na FB informowali w piątek że mają problem z informowaniem na maila ale statusy na ich stronie działały

Edit: Jedna wyrzutnia chyba jest uszkodzona coś lata w środku reszta niby ok

Sklep w porządku.Zamienilem jak sie później okazało nieobecny produkt na stanie na ten który zaproponowałem.Ceny jedne z najniższych w internecie...Polecam!

Druka paka w tym roku z tego sklepu i bardzo pozytywne wrażenia. 

Do drugiego zamówienie za (190zł) poprosiłem o jakiś gratis a dostałem nawet dwa selen i yellow peony ;) Polecam sklep.

Sklep świetny. W swojej historii zamówiłem już pięć paczek od tej firmy i nigdy się nie zawiodłem! Wysyłka zwykle następnego dnia roboczego, często dołączają też gratisy od siebie. Jak najbardziej polecam!