Skocz do zawartości

[Film] Sylwester 2012/2013


Arturo :)

Rekomendowane odpowiedzi

 

Z racji, że nie chce mi się wszystkiego ze szczegółami opisywac, bo trochę by tego było to napiszę w skrócie ;)

Ze startu chciałbym przede wszystkim bardzo podziękowac velowi, który tak naprawdę odwalił kupe roboty i pięknie zmontował cały filmik i to jemu należą się całe brawa ( naprawdę masz do tego talent :) ) oraz Epickiemu Arkowi który dzielnie radził sobie z przymocowywaniem rur do stojaka, co prawda trochę mu nie wyszło, bo powiedział, że nic nie robią na plastyce w szkole i nie ma wprawy - tak więc jest usprawiedliwony :D

Dzięki też hl'owi za pożyczenie kilku swoich rur.

 

A więc przechodząc do rzeczy...

W tym roku zrobiłem mój 3 i ostatni już pokazik :)

Z początku miał byc wykonany na moją 18-nastke w lutym, ale stwierdziłem, że robię teraz i przez to zawahanie znowu przygotowywałem wszystko na ostatnią chwilę ( dosłownie ). Wszystko łączone było na totalnym spontanie, w pośpiechu.

Nie wszystko poszło tak jak chciałem, ale ogólnie jak na pokazik przygotowywany na biegu wyszło całkiem nieźle i nie przejmowałem się tym, że coś nie wyjdzie, bo to tylko zabawa, a nie niepotrzebny stres ( chociaż później trochę się zdenerwowałem sam na siebie i dostałem małego paraliżu, że już nie wiedziałem co się dzieje haha xD ). Gdybym przygotowywał pokazik dla kogoś lub dla szerszej publiczności to wiadomo, że przygotowania zacząłbym wcześniej i na pewno bardziej bym się postarał, ale że głównie dla siebie to miałem na to trochę olewke ;)

 

Co bym zmienił ? Nic bym nie zmieniał oprócz tego, że kupiłbym o 1 sztuke TXB400 mniej no i przede wszystkim przygotował wszystko przynajmniej dzień wczęśniej.

Zamysł pokazu był taki: jak najróżnorodniej, z jak najlepszym finałem ( finał miał wyglądac trochę inaczej, ale na poprawki było za późno, bo jak się robi wszystko na ostatnią chwile to tak to już jest... :P ) oraz za jak najniższą kwotę wycisnąc jak najwięcej. Ze względu na to po jakich cenach kupowałem piro oraz to, że jest to mój ostatni pokaz postanowiłem, że trochę zaszaleje i zrobię go głównie na kostkach 30mm oraz z dobrym finałem - 3x TXB400 dały radę :) szkoda tylko, że w kadrze widac właściwie tylko 1 sztuke :)

Tak więc ten pokaz był takim małym zwieńczeniem przygody z piro, a tym bardziej z pokazami ;)

Pozdrawiam

 

Użyte materiały:

( w kolejności strzelania )

-TXA228

-TXB212

-GM9016B

-GM9013A

-2x 7sh P7688 + SL1904

-CD032-25

-P5613

-2x jw31+YHW009

-U17009

-3x TXB400

-18x 2" NWP

-jw1020

 

Koszt pokazu: 950zł ( wraz ze wszelkimi przesyłkami, lontami, rurami ) z czego aż połowa budżetu poszła na sam finał.

Zapewne gdyby udałoby mi się skompletowac wszystko po takich cenach jak reszta piro to zamknąłbym się w 850zł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arurowiec, wielkie gratulacje :) Pokaz twoim zdaniem nie wszedł w 100% to ja się boję myśleć co by się działo jakby wyszedł w 100%, na pewno Arek lał by w gacie z powody fotek jakie by zrobił. Finał tradycyjnie wgniata w ziemię, szelki z biedronki po raz kolejny dały radę. Twój ostatni pokaz, no nie rozśmieszaj mnie :) a tak na koniec widać że to moja szkoła... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pokaz jak pokaz - może być szkoda tylko, że przy 3 samumach kamera nie dawała rady :(

2. Podoba mi się sposób w jaki zostały posklejane rury do szelek propsy epicki Arku !!

3. No i epicki Arek pokazał klasę zdjęcię jest boskie :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie niektórym za słowa uznania, więc teraz czas na moją opinie odnośnie pokazu.Pokaz oczywiście jak najbardziej mi się podobał, bo było sporo efektów od peoni, brokatu i chryzantem aż po wyciszające pokaz rozety, które zaskoczyły mnie swoją rozpiętością, finał jednym słowem wgniatał w ziemie i dlatego walnąłem taki komentarz a odnośnie jednego z wpisów domina przy większej ilości bombek obawiałbym się o prześwietlenie zdjęcia, ponieważ wartość przysłony nie była wysoka.Więc jeszcze raz gratulacje Arturo i jednak szkoda, że kończysz z pokazami, bo pierwszy raz widziałem Cię w akcji w tego typu pokazie.

 

Zdjęcie w full rozdzielczości - IMG_1206_JPG_300x300_q85.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo pokaz fajny a co do przygotowań to zrobiłeś lepszy stojak od tych pseudo profesjonalistów :) i spółki

 

Czemu ostatni pokaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pokazik, zwłaszcza że całośc robiona na lontach.

Duża różnorodność efektów, dobrze dobrane kostki i b. dobry finał

Gratuluje i dołączam sie do pytania, dlaczego kończysz z pokazami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pokazik, zwłaszcza że całośc robiona na lontach.

Duża różnorodność efektów, dobrze dobrane kostki i b. dobry finał

Gratuluje i dołączam sie do pytania, dlaczego kończysz z pokazami?

Bo lont to lont - ogranicza, a system daje prawdziwe pole do popisu i synchronizacja z muzyką daje to " wow ", a żeby robic takie pokazy to trzeba miec kase, bo jak dla mnie sens robienia czegoś ciekawego pod muze zaczyna się od 1k :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo, lepiej mi się oglądało ten pokaz niż niejeden "profesjonalny" strzelany na systemie. Ja myślę, że musisz sobie wyznaczyć jeszcze jeden cel - zrobienie pokazu na loncie perfect na 100 %, bez żadnych błędów! W razie czego to służę pomocą zarówno materiałową, jak i techniczną (1 stycznia pomógłbym więcej gdybym był w stanie :xmas_laugh: ).

 

Dzięki jeszcze raz za pocieszne dla oczu widoczki i miło mi, że mogłem jakoś w tym uczestniczyć. TXB400 x 3 było nieziemskie i rzadko kiedy (no dobra, może trochę przesadziłem z tym rzadko) mam okazję oglądać praktycznie cały nieboskłon usłany tak dynamicznie i efektownie prezentującymi się gwiazdkami.

 

I masz pozdrowienia od widzów, którzy oglądali 1go stycznia tą siekę na żywo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Heh pół roku mineło , ale co tam , Gratulacje świetny pokaz ! wink.gif

Mam małe spostrzeżenie co do tych pierwszych cracklingowych komet , to naprawdę strzelał ballet ? :o ( długo nie miałem )

 

 

(800post)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh pół roku mineło , ale co tam , Gratulacje świetny pokaz ! ;)/>

Mam małe spostrzeżenie co do tych pierwszych cracklingowych komet , to naprawdę strzelał ballet ? :o ( długo nie miałem )

Tak, na początku strzelał balet z Triplexu ( miały strzelac 3, ale 2 nie odpaliły ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...