Skocz do zawartości

[marcelfire] Stuff 2013/2014


marcelfire

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku kostki łącze lontem :D

Jest już pierwsza paczka

 

Kwota : 149,24 + wysyłka

 

Fotka z paczką + pozostałości

 

5faa6bb58d831.jpg

 

 

 

EDIT cooli: Proszę nauczyć się wklejać zdjęcia na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff w porządku, bo Twój i wedle Twojego uznania. Ja jestem miłośnikiem petard hukowych, więc troszeczkę brakuje mi tu choćby dużej paczki FP3. Ale za to widzę 2x JC05. :) Widzę, że skorzystałeś też z promocji dobrej kostki, JW90, ciekawy jestem czy kupiłeś za jeszcze 19,99zł, czy już 24,99. :D I powiem Ci, że miałem taki rok gdzie nakupiłem petard typu Piccolo od Jorge, do tej pory mam całe połacie paczek, ale wg mnie o niebo lepiej zainwestować już w EX1, nie wspominając o JC05. Te draskowe to różnie bywa z ich eksplozją, miałem nawet niedawno przypadek, że Triple Bangs od Jorge wybuchła mi w ręce, tuż po zapaleniu się siarki, zraziły mnie one do siebie. A co gdyby to było np EX1? Strach się bać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff w porządku, bo Twój i wedle Twojego uznania. Ja jestem miłośnikiem petard hukowych, więc troszeczkę brakuje mi tu choćby dużej paczki FP3. Ale za to widzę 2x JC05. :)/> Widzę, że skorzystałeś też z promocji dobrej kostki, JW90, ciekawy jestem czy kupiłeś za jeszcze 19,99zł, czy już 24,99. :D/> I powiem Ci, że miałem taki rok gdzie nakupiłem petard typu Piccolo od Jorge, do tej pory mam całe połacie paczek, ale wg mnie o niebo lepiej zainwestować już w EX1, nie wspominając o JC05. Te draskowe to różnie bywa z ich eksplozją, miałem nawet niedawno przypadek, że Triple Bangs od Jorge wybuchła mi w ręce, tuż po zapaleniu się siarki, zraziły mnie one do siebie. A co gdyby to było np EX1? Strach się bać. :D/>

 

 

Ja tez lubię hukowe ale dopiero je kupie w listopadzie/grudniu , nie mialem jakis tam funduszy duzych więc nie chcialem rezygnować z wyrzutni :D a JW90 za 19.99 "wyrwalem" hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...