Skocz do zawartości

Wspólne Kupowanie systemów do odpalania fajerwerków


Cooli

Rekomendowane odpowiedzi

To w końcu do marca czy jak ? Bo jest napisane że będzie jeden zakup , a teraz napisaliście że do 10 lutego ://>

 

Pierwsze WK chcemy zamknąć do 10. lutego ze względów logistycznych. Czy będą kolejne to się okaże, jak wyjdzie pierwsze podejście.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A jakieś sekwencery będą dostępne do sprowadzenia?

 

Nie, bo sprowadzamy tylko produkty remotechu.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś sekwencery będą dostępne do sprowadzenia?

 

Coś tam się pomyśli, dam znać jak będziemy znali trochę więcej szczegółów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z racji na ograniczone gabaryty przesyłek lotniczych w jednej paczce nie upchniemy więcej jak 5 systemów MS + 3-4 systemy MB i 2-3 systemy AlphaFire 12, do tego dochodzą jeszcze piloty. Szczegóły jak złożyć zamówienie udziela Cooli na pw. Konieczna jest wpłata zaliczki, co zabezpieczy nas przed niepoważnymi użytkownikami.

Kto nie wpałci zaliczki do 10. lutego wypada z wk, kiedy i czy będzie następne zamówienie tego jeszcze nie wiem.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę dla osób które są na liście wysyłam info na PW. Kolejność wpłat będzie decydowała o kolejności na liście. Termin wpłat 8.02.2013

 

10 lutego idzie zamówienie do firmy. Czas oczekiwania do 4 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie. Właśnie dostałem informację od firmy, że 10. lutego zaczyna się chiński nowy rok, w związku z czym w dniach 9-11 lutego Chińczycy mają wolne, co może nieco opóźnić wysyłkę o ok. tydzień, ale nie powinno to mieć wpływu na tyle, żebyśmy się nie wyrobili do 3-4 tyg. z dostawą.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzis niedziela a na WK cisza?

 

Jutro będą dalsze informacje. Proszę o cierpliwość. Wszystko trzeba dograć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich z listy WK proszę o sprawdzenie PW, w którym macie dalsze informacje. Aktualnie mamy dobry kurs dolara i nie ma na co czekać.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też napisałem że jestem chętny na jednego MS 12 a nie ma mnie ani na liście ani nic na pw nie dostałem czemu tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też napisałem że jestem chętny na jednego MS 12 a nie ma mnie ani na liście ani nic na pw nie dostałem czemu tak jest ?

 

na PW ci wyjaśniłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do tego systemu MS12 co jest w zestawie ??

 

Tak trudno przeczytać 1. post w temacie?

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista WK zamknięta i proszę nie pytać o systemy. Za dużo nerwów tracę pisząc i tłumacząc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały przyszły tydzień Chińczycy mają wolne dostawy będą realizowane po 14. lutego.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam reszcie. Jeśli do jutra czyli 08.02.2013r do godziny 23:59 nie będzie zaliczki skreślam z listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zapowiedzią Czesio wylatuje z listy i zostaje skreślony. Deklarował się na systemy i nie wpłacił zaliczki.

 

Na jego miejsce wpisuję chętnego na kolejne 2 systemy Alpha Fire 12 Cue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...