Skocz do zawartości
  • 0

Wielkie rakiety - jakie?


capodanno

Pytanie

Które z tych zestawów rakiet mają najlepszy efekt i zarazem są opłacalne?

Absolut?

Big Day?

Voyager?

A może znacie jakieś inne rakiety z wielkim kalibrem, mocnym efektem, których zakup nie byłby stratą pieniędzy? Jeśli tak, to napiszcie jakie. Dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Rakiety nie są opłacalne. Lepiej za te pieniądze a za te rakiety co wymieniłeś masz 100zł kupić kostkę. Dołóż troche i kup 49sh a efekt masz sto razy lepszy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moje krew ja też lubie rakiety :D

Z tych co wymieniłeś to najlepsze to Absolut, ponieważ Big Day to JR28 ( jeden efekt sie powtarza ) z Voyagery są nie opłacalne pod względem ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja bym Ci polecił Big Day 5. Mają spore efekty, a te największe (ok. 5 rakiet ) to na niebie robią niezłe show ;) cena ok. 50 zł za kilkanaście rakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja bym Ci polecił Big Day 5. Mają spore efekty, a te największe (ok. 5 rakiet ) to na niebie robią niezłe show ;)/> cena ok. 50 zł za kilkanaście rakiet

Big Day kosztuje około 100zł . . . . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam Callisto 007 Kometa 100zł za 3 sztuki a efekt porównalny do szelki 3" może i większy! polecam w 100% nie zawiedziesz się na nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam Callisto 007 Kometa 100zł za 3 sztuki a efekt porównalny do szelki 3" może i większy!

Większego steku bzdur w życiu nie słyszałem, chyba szelki 3" na żywo nie widziałeś :facepalm:

 

Z rakiet to Absoluty polecam Triplexa, b ciekawe efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A widziałeś efekt tych rakiet na żywo ?? ja widizałem bo miałem 2 poleciałe wysoko w góre i efekt ogromny a 3 poleciała w bok i nad domem moim i to był czad bo tyło widać tylko te rakeity efekt ogromny nie miałeś to nie bisz bo widizałem i szelki 3" też widziałem na żywo jak było pokaz u mnie w Częstochowie to siedz cicho :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Absoluty były dla mnie największym rozczarowaniem minionego sylwestra, o wiele lepiej spisały się big daye choć za ta cenę i tak mogły by być lepsze :) Jeżeli chcesz kupić rakiety o ciekawych efektach i przystępnej cenie to polecam WILD ONE R4034 od Triplexa, były na BF za 31,35zł, bardzo dobre rakiety, miałem tego roku i powiem że biją efektem absoluty, a też wcale nisko nie lecą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...