Skocz do zawartości

[MajsterD12] Projekty, Zakupy, Pokazy na rok 2013


MajsterD12

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie to w zasadzie kontynuacja roku 2012, jak już wiecie na luty szykuje duży pokaz a czas leci za kilka dni zrobię zamówienie na TF'ie dojdzie TXB400 i TXC043 ;)


Być może jeśli wyrobię się z materiałem piro, a będę miał jeszcze kasę to kupię system rf32b, ale to takie wstępne plany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój system właśnie sprzedałem, służył mi na pokazie i byłem z niego zadowolony, sprzedałem bo w mojej sytuacji gdzie mam możliwości wypożyczenia systemu w firmie nie potrzebuję na chwilę obecną własnego sprzętu.

 

BTW. mimo wyprzedaży na tfie nie zrealizowałem zamówienia, bo wszystkie TXB400 jakie były zostały wykupione...

Gadałem z Velem, więc przy kolejnej dostawie z tripla postara się o tą kostkę :) Myślę że pod koniec miesiąca uda mi się kupić prawie wszystkie materiały na pokaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TXB400 nie ma w triplexie, dziś się pytaliśmy między innymi o tą pozycję

Jak się zwleka do końca to niestety...

 

Edit// I żeby nie było w Triplu nie ma żadnych one rowów czytaj null, nic, zero, brak :xmas_wink:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie, uważaj aby nie poniosła cie fantazja, bo mam wrażenie że troszkę ponosi, a to nie zakończy się dobrze. Trzymam kciuku aby wyszło tak jak ma wyjść. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domin, bez przesady xD

 

Grunt to spokój i opanowanie. Co do zakupów to ostatnie pozycje na pokaz wezmę na FK, czyli:

 

- 2x TXB475

- JW2000

- JW1019

- 2x JW06

- multi brocade

 

Aha no i w Surexie wezmę SFC1661 i SFC8161, w sobotę jadę zobaczyć miejscówkę gdzie prawdopodobnie odbędzie się pokaz, oby tylko teren pozwalał na odpalanie z 2 stanowisk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za off top ale skoro tak chwalisz tą promocje to może wiesz co w niej będzie?? podziel się xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, na Korsarzu szykuje się coś specjalnego, a co to będzie to się wkrótce dowiecie.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majster, tylko nie zrób tego błędu co ja i jeżeli stosujesz SS to dobrze oblicz czas zwłoki ;)/>/>

 

Majster strzela z "miszczami" to da radę xd

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majster, tylko nie zrób tego błędu co ja i jeżeli stosujesz SS to dobrze oblicz czas zwłoki ;)/>

 

 

Spoko, jutro sprawdzę czasy czy wszystko jest OK, musi wyjść dobrze :D

 

 

 

 

"Majster strzela z "miszczami" to da radę xd

 

fps"

 

 

Taki to będzie mój debiut xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdziłem czasy, poprawiłem uwzględniając opóźnienia - zobaczymy jak mi to wyjdzie, skorzystałem też nawet z promocji na bfie, a wszystko przez to że była TXB400 :D

 

 

Aha, wkroczę jeszcze na temat muzy chciałbym podziękować capensisowi za pomoc z połączeniem muzy do kupy, ja się jeszcze za bardzo nie znam na obsłudze programu do edycji audio i gdybym łączył kawałki muzy to gładkich przejść by nie było xD

Jeszcze raz wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...