Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Pierwszy pokaz


Udycz

Pytanie

Cześć! W tym roku mam zamiar zrobić swój pierwszy pokaz nie duży bo za około 130zł i tak rozmyślam z jakich kostek go złożyć myślałem o kostkach typu backyard fun magic key chodzi głównie o 16sh i 25sh co byście polecali mi w tym przedziale cenowym?? Chce zrobić taki pokaz żeby strzelało dużo pocisków na raz, dlatego będzie to taka totalna mieszanka różnorodności efektów liczę tak na 5-7 kostek ze strony internetowej ale z jakiej to coś doradźcie myślałem o bigfunie ale na fajerwerkitanio.pl też nie brakuje małych kostek inne strony oczywiście wchodzą w grę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Chcem się zmieścić w kwocie 150zł maksymalnie. Ogólnie mam zamiar wydać około 300-350zł(zależy jak fundusze pozwolą) jak będzie 350 to będzie pokaz za 200 a jak nie to za mniej reszta kasy na petardy i na małe kostki do pojedyńczego odpalania rakiety itp a reszta na pokaz ;D Planuje cos takiego bo moim zdaniem nie opłacalne są kostki wielostrzałowe bo są o wiele droższe niż te z mniejszą ilością strzałów a łącząc pare małych kostek można czasami uzyskać lepszy efekt niż z jednej dużej ;D to pomożecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW08 - WENUS
JW05 - PLUTON
TXB605 - SKY BUSTER
JW06 - KASJOPEJA
SM2126 - MACROCOSMOS III
P7048 - FLORYDA
TXB462 - RED PEONY
JW4072 - ORIENT
K1130C12 - Saturn Missiles

To wszystko, na wyprzedaży kupisz to za około 130 zł.
Oczywiście może ci się to nie spodobać, ale myślę że pomogłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW08 - WENUS
JW05 - PLUTON
TXB605 - SKY BUSTER
JW06 - KASJOPEJA
SM2126 - MACROCOSMOS III
P7048 - FLORYDA
TXB462 - RED PEONY
JW4072 - ORIENT
K1130C12 - Saturn Missiles

To wszystko, na wyprzedaży kupisz to za około 130 zł.
Oczywiście może ci się to nie spodobać, ale myślę że pomogłem ;)/>

Bardzo ciekawa propozycja mówisz o wyprzedaży w jakim sklepie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No nie wiem na razie może jak otworzą ten je***y fajerwerkimarket :D/>

Twoja propo mnie zaciekawiła ale ja bym dał tam więcej kostek 16sh bo za plutona dam 30 zł prawie a za 30 zł to mam prawie 3 kostki po 16sh i zamiast 25 mam 48sh a chodzi o to by było dużo wszystkiego na raz np zeby w w jednym momencie na niebie walneło 7-10 ładunków myśle że jak za tą kwotę to będzie najlepsze rozwiązanie ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Twoja propo mnie zaciekawiła ale ja bym dał tam więcej kostek 16sh bo za plutona dam 30 zł prawie a za 30 zł to mam prawie 3 kostki po 16sh i zamiast 25 mam 48sh a chodzi o to by było dużo wszystkiego na raz np zeby w w jednym momencie na niebie walneło 7-10 ładunków myśle że jak za tą kwotę to będzie najlepsze rozwiązanie ;D

Nie pluton na wyprzedaży będzie po jakieś ~20 zł, ale jak chcesz oczywiście możesz sobie coś tam pozmieniać np. za 25 strzałówke dać the magic key, magma backyeard fun .... itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie pluton na wyprzedaży będzie po jakieś ~20 zł, ale jak chcesz oczywiście możesz sobie coś tam pozmieniać np. za 25 strzałówke dać the magic key, magma backyeard fun .... itp.

To jak kostki 25sh będą na wyprzedażach po 20 zł to złoże z nich w większości pokaz kostki do pokazu zamierzam kupić głównie na wyprzedaży dlatego tak wcześnie o tym piszę ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powoli składam pierwsze zamówienie z tf do pokazu dodam:
Floryda (kometa) 25sh
Colour pearl (maxsem)25sh i troche rzeczy do zabawy ;D reszta na bf i potem w maju kolejne zamówienie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...