Skocz do zawartości

[PyRoki] Stuff 12/13


pyRoki

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym stuffie? Pokaz będzie w miarę?

Mój stuff na sylwestra 2012/2013r :

Moździerz ( Artiller Shells 2" ) Maxsem - 55 zł

Bateria ( Extreme B14 ) Jorge - 24,99 zł

Bateria ( Kasjopeja JW06 ) Jorge - 18 zł

Bateria + fontanna ( Amber JW4152 ) Jorge - 9,99 zł

Rzymskie ognie - 8,99 zł

Rakiety ( Extreme R5 ) Jorge - 24,99 zł

Rakiety ( Best DR04 ) Jorge - 14,99 zł

Rakiety ( Feniks JR12 ) Jorge - 19,99 zł

3x petardy ( piccolo ) Jorge - 3x 1 zł

Petardy ( 2'strzałowe ) Jorge - 7 zł

5x Big piratka P2000 Tropic - 5x 3,20 zł

2x piratka p1000 ( gratis )

Łączna suma: 203 zł ( bez groszy )

To, że przepłaciłem, to akurat wiem, ale niestety zaopatrywałem się w miejscowych hurtowniach i sklepach.

20121227236.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wypowiem się na temat tych produktów, które sam miałem przyjemność kiedyś tam mieć. Te rakiety z Lidla R5,przyzwoite, ale wg mnie 24,99zł to zbyt wygórowana cena jak na nie. Co innego BESTy, choć i one rok temu w Lidlu były tańsze. Wyrzutnia Kasjopeja, to bardzo ładna kostka w przystępnej cenie, z pewnością się nie zawiedziesz. Jak myślę wisienką na torcie jest tutaj Moździerz 2" Maxsem, swoją drogą sam bym się w taki zaopatrzył. Zbiera dobre noty na tym forum. Widzę, że postawiłeś na zabawę. Osobiście preferuję petardy, dlatego też brakuje mi tu jakiś pożądnych pozycji w postacji np Fp3, JC05, Explosive 1, la bomba, colour salut, etc. Ale to jest Twój wybór i Twoje pieniądze. Ogółem nudno nie będzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może wypowiem się na temat tych produktów, które sam miałem przyjemność kiedyś tam mieć. Te rakiety z Lidla R5,przyzwoite, ale wg mnie 24,99zł to zbyt wygórowana cena jak na nie. Co innego BESTy, choć i one rok temu w Lidlu były tańsze. Wyrzutnia Kasjopeja, to bardzo ładna kostka w przystępnej cenie, z pewnością się nie zawiedziesz. Jak myślę wisienką na torcie jest tutaj Moździerz 2" Maxsem, swoją drogą sam bym się w taki zaopatrzył. Zbiera dobre noty na tym forum. Widzę, że postawiłeś na zabawę. Osobiście preferuję petardy, dlatego też brakuje mi tu jakiś pożądnych pozycji w postacji np Fp3, JC05, Explosive 1, la bomba, colour salut, etc. Ale to jest Twój wybór i Twoje pieniądze. Ogółem nudno nie będzie. :)/>


W Pewnym sensie na zabawe, a w pewnym na pokaz. Organizuję sylwestra, więc chce się troszkę pobawić, ale też konkretnie huknąć. Co do petard w tamtym roku miałem petard za ok 150 zł. Bawiłem się świetnie, aż do momentu w którym ktoś zacząć zarąbiste wyrzutnie, moździerze rakietki. W tym roku postanowiłem się pobawić, ale też o 00;00 dobrze huknąć. Co do Fp3, to z całym szacunkiem, ale dla mnie dno. Zdecydowanie wolę big piratkę p2000 z tropica. 10 sztuk za 3,20, to jest tanio, a huknięcie na osiedlu w połączeniu z echem powoduje miazgę. Masz rację - wisieńką ma być moździerz! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak piszesz że pokaz będzie w miarę ?

Z tego co masz pokazu nie da
Mogłeś zamówić przez internet byś miał więcej taniej i efektowniej
Ogółem stuff oceniam na 5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tu uzbierałeś do zabawy będzie ok ale nie do pokazu. DO pokazu nadają się tylko 3 kostki i rzymiaki. Nic więcej. Dokup coś z biedronki i juz szanse na pokaz się zwiększą. Pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pokazu może zrobić z moździerzy układ \I/ na finał i gitarka , co do stuffu podoba mi się tylko brakuje mi tu zabawy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...