Skocz do zawartości

[MeRo] Pierwszy stuff na sylwestra.


MeRo

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to mój pierwszy porządniejszy zakup fajerwerków. Wyroby kupowałem na bigfunie. Szczerze to muszę powiedzieć że jestem tak podekscytowany, że najchętniej już bym wszystko wypuścił w kosmos :)/> W skład tych fajerwerków wchodzi :

Rakiety :
-BIG WHALE 5 - 52,25zł
-Diabolo JR8 - 17,60zł

Zestawy :
-Family De Luxe - Zestaw promocyjny.

Wyrzutnie :

- JW90 - 34,99
-Macrocosmos - Zestaw promocyjny.
-Figiel - 10,68
-Big Bang Mars - 16,80
-Big Bang Kasjopeja - 17,99
-Saturn Missiles x2 - 17,98

Petardy :

-FP3 Big - 10,98
-Explosive | - 1,69 + jedna paczka gratis.
-Picolo Corsair x2 - 1,78
-Super Corosair - 0,69
-Super Korsarz - 1,70
-Explosive V, karabinek 200strzałów - 4,99
-Achtung - 0,68

Moździerz :

-Artillery Shells, 1,75 cala - 23,99

Art. Różne :
(paczki )
-Cyrcoblitzy - 7,64
-Rzymskie ognie Multicolor - 4,99
-Fontanny TOBA - 4,99
-Fontanna Cuckoo - 3,99
-Satans Knall - Zestaw promocyjny.


RAZEM : 261,38zł.

Zastanawiam się jeszcze czy aby nie kupić wyrzutni "Tajfun" z Lidla, jak i wyrzutni "PI". Poniżej daję fotkę, oraz proszę o rady co dokupić i ocenę tego stuffu. Stawiałem pół na efekt, jak i drugie pół na zabawę.

46660735512416791841216.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpi odrazu by połowe zajomał :D Bardzo ładny stuff. Ja też się zastanawiam nad Tajfunem, Pi i tym zestawem rakiet za 15 zł :)





JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tajfuna to nei wiem ale ciekawie sie preezentuje na filmiku
ale co do PI to moge stu procentowo polecic, mialem ta koste w tamyt roku i nie bylem zawiedziony,
juz jutro kupuje sobie 2 te kostki wiec bd gitez malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pozytywne komentarze, aż miło się czyta :xmas_smile: Jak będzie oferta Lidla to od razu lecę po Pi, a Tajfuna to nie wiem, bo mam mieszane uczucia. Wyrzutnia bardzo mi się podoba, Wy mi radzicie abym ją kupił, kolega to samo, ale też z kolei mi się w głowie taka lampka zapala :christmasexclaim:, która mówi mi, że mam już dużo fajerwerków, że będę miał taką samą frajdę jak i bez tej wyrzutni, oraz że wydanie 139 zł za 30 sekund, nie jest dobrym pomysłem. :xmas_dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki wielkie za pozytywne komentarze, aż miło się czyta :xmas_smile:/> Jak będzie oferta Lidla to od razu lecę po Pi, a Tajfuna to nie wiem, bo mam mieszane uczucia. Wyrzutnia bardzo mi się podoba, Wy mi radzicie abym ją kupił, kolega to samo, ale też z kolei mi się w głowie taka lampka zapala :christmasexclaim:/>, która mówi mi, że mam już dużo fajerwerków, że będę miał taką samą frajdę jak i bez tej wyrzutni, oraz że wydanie 139 zł za 30 sekund, nie jest dobrym pomysłem. :xmas_dry:/>

Bardzo fajny stuff, trochę huku, trochę efektu i trochę zabawy.
A co do Tajfuna to ja bym go nie brał, szkoda by mi było 139zł na tak krótki czas zabawy, a jedna kostka w tą czy w tamtą to bez różnicy.
Zapraszam do mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam-Daararaaam! Taki mały update : Z Tajfuna zrezygnowałem, jednak wolę zostawić 139 złotych na coś z czego dłużej będę miał frajdę :xmas_tongue: Za to kupiłem w Lidlu 2 kostki. Jedna z nich to Extreme B14, 25 strzałów, a druga to już wyżej wspomniana bateria PI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...