Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Problem z resztą stuffu


Udycz

Pytanie

Tak jak powyżej mam na wydanie 40 zł i zastanawiam sie czy konkret czy raczej zabawa choć wolałbym zabawę aktualnei mam taki zestaw
JR6 diablo x2 (paczki)
FP3/NEW x x4
FP# small x5
saper x10(sztuk)
backyard fun x1
the magic key x1
soul x1
magma x1
Laminous Palm x1 (taki jakby konkret) jak ktoś miał ta kostke prosiłbym o opinie dostałem ją w gratisie
explosive 1 x6 (paczek)
super cracker k202 x 3 paczki
piral class s 100 szt
diabolo jr4 x1 paczka
cyrkoblitz jm01 x2 sztuki
JB-1 thunder king x3
picollo corsair jorge x10 paczek
Na bazarkach u mnie są przystępne ceny i wolałbym raczej na bazarku bo mam tylko biedronke niedaleko a reszta to 20 km ode mnie .Na bazarkach widziałem zestawy małe duże mnóstwo rakietek z petard chcialbym jeszcze exi 1 dokupić to na pewno wezme a co wy mi doradzicie co wziaść? A mam jeszcze brico marche tam mogę coś wziąść i inter marche też jest Pomóżcie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

jest wiele opcji z budzetem 40 pln
przykladowo mozdzierz z biedry plus zestaw maly planet (to opcja ktora wyniesie 42 ale to mala roznica)
mozna tez wziasc 2x maly zestaw planet + wyrzutnia planet
moze duzy zestaw z biedronki + maly zestaw
z polo markietu mozna by wziasc wyrzutnia golden waterfall + zestaw rakiet kosmiczny policjant
najlepiej jest popatrzec na wszystkie oferty sklepow ktore masz w poblizu i zdecydowac co bd najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jest wiele opcji z budzetem 40 pln
przykladowo mozdzierz z biedry plus zestaw maly planet (to opcja ktora wyniesie 42 ale to mala roznica)
mozna tez wziasc 2x maly zestaw planet + wyrzutnia planet
moze duzy zestaw z biedronki + maly zestaw
z polo markietu mozna by wziasc wyrzutnia golden waterfall + zestaw rakiet kosmiczny policjant
najlepiej jest popatrzec na wszystkie oferty sklepow ktore masz w poblizu i zdecydowac co bd najlepsze

Dzięki za wyczerpującą wypowiedż ale tak prawde mówiąc to w tych zestwach z biedry to tylko rakiety są w miare ogarnięte nic po za tym... dlatego wolałbym raczej złożyć sb zestaw na bazarku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za wyczerpującą wypowiedż ale tak prawde mówiąc to w tych zestwach z biedry to tylko rakiety są w miare ogarnięte nic po za tym... dlatego wolałbym raczej złożyć sb zestaw na bazarku



owszem zgodze sie ze te petardy z zestawow to nic ciekawego i tak oplacalny zestaw, a do tego mozna jeszcze przeciez na bazarku kupic to co trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...