Skocz do zawartości

Empatia reaktywacja


Ponq

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj tuż po godzinie zero, po odpaleniu pierwszych fajerwerków babka na moim osiedlu wyszła z psem i go spuściła ze smyczy! Ten podleciał do ''KONGA'' i chciał tuż po odpaleniu chwycić do w zęby ale jej chłopak/mąż w ostatniej chwili go złapał - skrajna nieodpowiedzialność. Nie chcę sobie wyobrazić ile było by pisku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po wczorajszym dniu i dzisiejszej nocy mam taką refleksję, że akcja Empatii nie ma najmniejszego sensu. Jeśli udało im się kogoś przekonać do swoich racji to może był to jedynie niewielki ułamek ludzi. Widząc ile osób po północy wyszło z domów by strzelać nie daje złudzeń, że jest to zwyczaj, z którego przez jakieś tam stowarzyszenie ludzie zrezygnują. I to naprawdę strzelają dosłownie wszyscy - kobiety, mężczyźni, dorośli, młodzi, niejednokrotnie rodzicie z dziećmi. Kanonada fajerwerków po północy była naprawdę potężna i trwała ponad pół godziny. Jeśli Empatia chce tę akcję kontynuować co roku, to niestety ale będą musieli pogodzić się z tym, że nas jak i mnóstwa innych osób nie przekonają. Tyle ode mnie i wszystkiego dobrego w nowym roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sb z kumplem spokojnie odpalałem FP3 ( co 4 sek wybuch xD) a ludzie na balkonach. Za chwile policja jedzie , to my w 4 (były jeszcze 2 koleżnaki) uciekaliśmy, a jakaś babka z okna " tam biegną , tam !!!" Pewnie ona zadzwoniła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja po wczorajszym dniu i dzisiejszej nocy mam taką refleksję, że akcja Empatii nie ma najmniejszego sensu. Jeśli udało im się kogoś przekonać do swoich racji to może był to jedynie niewielki ułamek ludzi. Widząc ile osób po północy wyszło z domów by strzelać nie daje złudzeń, że jest to zwyczaj, z którego przez jakieś tam stowarzyszenie ludzie zrezygnują. I to naprawdę strzelają dosłownie wszyscy - kobiety, mężczyźni, dorośli, młodzi, niejednokrotnie rodzicie z dziećmi. Kanonada fajerwerków po północy była naprawdę potężna i trwała ponad pół godziny. Jeśli Empatia chce tę akcję kontynuować co roku, to niestety ale będą musieli pogodzić się z tym, że nas jak i mnóstwa innych osób nie przekonają. Tyle ode mnie i wszystkiego dobrego w nowym roku!


Nie chce nic mówić, ale przed akcjami Empatii strzelało mniej ludzi. Teraz jest 2-3 razy tyle. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie tacy ludzie. Jeżeli Ci miłośnicy piesków są tak profesjonalnie przygotowani, to dlaczego nie dawali psom w młodości butelek do gryzienia? Butelka się gniecie, i trzaska. Piesek się przyzwyczaja i nie ma problemu. Mój siada grzecznie i ogląda pokaz. Cieszy się, że może sobie pooglądać coś nowego niż to co zwykle. Pozdrawiam ich serdecznie jeżeli to czytają :xmas_laugh: Te ich lampiony mogą narobić dużo szkód. Był przypadek, że lampion spadł. I co? Okoliczne przedmioty zaczęły się jarać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...