Skocz do zawartości
  • 0

Prezent piro dla kolegi 50-70zł


capensis

Pytanie

Hej! Z racji że ostatnio siedze tylko w dużych kostkach, nie mam za bardzo rozeznania w drobnicy.
Otóż zbliżają się urodziny mojego kolegi, tak z nim rozmawiałem i doszliśmy do wniosku że kupuje mu troche rzeczy z piro.
I teraz taka prośba do was, jakbyście mogli mi ułożyć taki ,,zestaw urodzinowy". Będę kupował u mnie w mieście w hurtowni Bazyl-Gadget.
Bierzcie pod uwage rzeczy raczej ogólnie dostępne, ale nie takie ,,zwyklaki", po protu coś fajnego z jorge, triplex, kometa.
Z racji że nie znacie dokładnych cen produktów, w ramach rezerwy zamiast 50zł daje budżet 50-70zł.
Mam nadzieje że coś fajnego doradzicie.
Pozdr

P.S od razu mowie tylko ze chodzi o takie mocniejsze rzeczy, bo nie sadze zeby jakieś bączki czy pszczółki zadowoliły 20letniego faceta ;)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Capensis myślałem że myślisz troskzę. Taki doświadczony user, taki stuff a Ty zadajesz pytanie na forum o prezent dla kolegi za 50-70 zł?

Karmisz tylko Trole forumowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cooli, nie o to biega, tylko dawno nie brałem nic z drobnicy, i nie jestem że tak powiem obeznany z nowościami, oraz za bardzo nie wiem co teraz jest na topie itp.

Dzięki za propozycje, już wiem co wezme.
Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...