Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Co dokupić?


TPS

Pytanie

Cześć, mam do was pytanie poneiważ nie wiem co dokupić do stufu , chce mieć 100% zabawy ale jakaś malutka kostka na 00 też może być , fundusz 70zł? I tu się nasuwa moje pytanie lecieć na bazarki po pierdółki czy coś proponujecie z neta zamówić?

Aktualnie posiadam
JB-1 THUNDER KING
JR1 Diabolo
Fp3 small x3
Fp3x Gaoo x2
Explosive 1 x2
Jaja Dinozaura x2
Cyrkoblitz JM01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ceny na bazarkach powalają, więc i tak wyjdzie taniej zapłacić przesyłkę, niż narzut sprzedawców. Proponowałbym według swojego gustu;P jakiś moździerz to 25zł, jeszcze jedną paczkę cyrkoblitz, mały kamikadze, może jakieś petardki i inne pierdółki, a za ok. 25zł wyrzutnie. Tak ogólnie, to nie rozumiem troszeczkę takich tematów, bo to nie my będziemy strzelać i sam dobrze na pewno wiesz co sprawia Tobie frajdę. Więc spójrz wgłąb siebie i odszukaj drogę do szczęścia ;P HAHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To już jest twój 3 post na temat co masz kupić weź się ogranij



Raczej radził bym się tobie ogarnąć i nie spamuj w tematach...



A co do tematu to zabierz kostkę typu jw08 Wenus za resztę fp3/small i jakieś luftheler czy coś takiego :)



endriu123457
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja polecał bym jakiś moździerz tak do 30 zł i JW06 lub Macrocosmos I x2
Korsarz96 spamerem na tym forum jesteś Ty, gdzie tylko jakiś nowy temat tam jesteś i nie zawsze piszesz sensownie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aaaa myślałem, że 70zł bez przesyłki. No cóż jeśli tak, to wybrałbym moździerz i np. kosteczke Mars od Jorge. Chyba zmieściłbyś się w budżecie? Chociaz właściwie.... jeśli w biedronce będą te same produkty co w zeszłym, to ja nie zamawiałbym. Trochę takie lotto, chociaż na moje na 90proc. będzie to samo. Czyli mógłbyś 25zł - moździerz, 25zł - wyrzutnia, i masz jeszcze 20zł, czyli możesz wybrać coś z marketów albo z bazarku. A jeśli chcesz zamawiać: moździerz + mała kostka jak dałem w przykładzie."Ten szampana nie pije, kto ryzyka nie smakuje" Aaaa i wychodzi Ci chyba ok. 15zł jako gratis na bigfunie jeśli zakupisz za 47zł. Takimi postami korsarz sam spamujesz, od upominania są admini, a już upominając mógłbyś chociaż postarać się pomóc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raczej radził bym się tobie ogarnąć i nie spamuj w tematach...



A co do tematu to zabierz kostkę typu jw08 Wenus za resztę fp3/small i jakieś luftheler czy coś takiego :)/>



endriu123457



Nareszcie ktoś to zauważył po za mną. Dzięki !

Co do tematu to ja bym radził ci kupić w markecie typu : lidl , biedronka jakąś kostkę do 25 zł , moździerz , a po petardy poszedł na bazar :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dozbieraj trochę, jeśli nie dasz rady to kup JW07, paczkę małych rakiet i pierdoły. Zamów na BF bo tam od 50zł masz jakiś gratis. Zamówienie za 73zł a sporo tego będziesz miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...