Skocz do zawartości
  • 0

Długa przesyłka


damian7878

Pytanie

Złożyłem zamówienie we wtorek około godziny 16 na Big funie i jeszcze jej nie dostałem.
Jak wy najdłużej czekaliście na przesyłkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To dość niepokojące, ja pamiętam że dostawałem maksymalnie po 2 dniach. Sprawdzałeś maila czy zgłoszenie zostało przesłane do realizacji? Na pewno podałeś odpowiedni adres? A może jest na poczcie, gdyż paczka przyszła gdy Ciebie nie było w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jest to okres przedświąteczny, więc kurierzy mają pełne ręce roboty. Poza tym ja składałem zamówienie w niedzielę po południu i dostałem paczkę w środę przed 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

'Jak będzie to będzie, wcześnie niż będzie nie będzie.' Skoro zamówiłeś we wtorek to najwcześniej wysłali w środę,a patrząc jakie są warunki pogodowe w Polsce może iść dłużej, jak nie będzie dzisiaj to będzie w poniedziałek, a do sylwestra i tak długo czasu, więc po co zakładasz taki idiotyczny temat -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spokojnie nie panikuj! Na e-mail dostałeś link w którym jest numer twojej przesyłki :) wejdz na www.opek.pl i tam wprowadź swój numer to zobaczysz gdzie jest twoja paczuszka. Jeżeli jej tam niema zadzwoń do sklepu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na szczęście kurier zawitał do mnie po godzinie 5,był rzeczywiście spóźniony,mówił,że ma jeszcze dziś sporo roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na szczęście kurier zawitał do mnie po godzinie 5,był rzeczywiście spóźniony,mówił,że ma jeszcze dziś sporo roboty



Czyli wszystko gra. Temat zamykam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...