Jump to content

[MrArlo12] Skromny stuff 2012/2013

MrArlo12
 Share

Recommended Posts

Nie nazwał bym tego pierwszą częścią bo jest tego za mało, ale na 100% dojdzie jeszcze trochę rzeczy więc bądźcie spokojni. :) Całość stuffu będzie dopiero po świętach. :D Temat będę jak coś aktualizował. Jak na razie nie ma co komentować ale będzie więcej :) Będę również wrzucał filmiki z odpalania. :)

A więc moje pierwsze, bardzo małe zakupy to :

Moździerz R0009-12 Triplex
Rakiety TXR371 Triplex (słabe ale kupiłem bo w tym roku stawiam na zabawę) :P
2x Wirujący bączek Jorge (pozostałe z tamtego roku)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f30f79cbbd0c43b0.html

Szczerze mówiąc nie wiem jak będzie, niby sylwester tuż tuż, ale naprawdę nie wiem. Pod koniec roku będzie takie info. :)

Ja to bym z chęcią wydał kilkaset złotych na fajerwerki, ale moi rodzice mi to utrudniają więc nie wiem. Postaram się wydać chociaż jeszcze ze 100zł ale zobaczymy. ;/

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Doszły dzisiaj zakupy, fotki około 13/14 jak będę miał aparat :xmas_smile:/>

Jaki sklep?

W zaokrągleni dałem 100zł, może jeszcze coś dojdzie ale nie wiem. Skromnie dlatego, że w tym roku za późno pomyślałem o stuffie i tak wyszło. Łapcie film :)/> Po obejrzeniu zostaw coś.

A jak ktoś chce foto to jest pod moim postem w sygnaturze :)

Biorąc pod uwagę Twój stuff z roku ubiegłego to widać postęp. Oczywiście na plus. Większe produkty itd.. Też tak miałem, więc powiem Ci, że zmierzasz w dobrym kierunku :) Moja ocena 9/10, bo brakuje mi tu efektu finalnego, dynamicznej kosteczki. Nie musi być duża, ale te kilka efektów jeden po drugim podniosłoby atrakcyjność widowiska :)