Skocz do zawartości

Kostki za 250zł


tomszak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sylwester tuż tuż, więc trzeba w końcu coś zamówić. Planuję złożyć peirwsze zamówienie za 250zł + przesyłka, mają się w nim znaleźć same kostki + fp3small/fp3BIG. Nie mam pomysłów zbytnio co wybrać, ale ułożyłem coś takiego z bigfun:
little palm tree
anna
tomi
purple tail
color wave
jw06 kasjopeja
guliwer
styx
jw08 wenus
jw90
3x fp3small
3x fp3BIG
do tego zestaw promocyjny 250+

Dodam, że sklep może być dowolny.

Jakieś pomysły co zmienić? W sumie przydałaby się jakaś kostka 19sh 1,2" lub finałowa 25sh z duża ilościa cracklingu, ale przy tym budżecie wszystko jest ograniczone. Mam zamiar kupić jeszcze jakieś kostki z biedronki z serii fire. Chciałbym, aby tegoroczny pokaz był lepszy od zeszłorocznego :)
DLA PRZYPOMNIENIA:



Liczę na Waszą pomoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja polecę Ci zakup fajerwerków importera mniej znanego, a mianowicie Arki.Ceny bardzo korzystne, jakość produktów na najwyższym poziomie (tylko kilka pozycji to shit).Słowa nie są puste, testowałem już sporo produktów i nawet pokaz strzeliłem na tych fajerwerkach i jestem w pełni zadowolony ;)
Zapraszam do zapoznania z tematem: http://www.forumfajerwerki.pl/topic/9544-promocja-50-na-fajerwerki-arki/
Akcję prowadzę teraz ja,jeśli będziesz zainteresowany to się odezwij(podeślę aktualny cennik).Doradzę jakie pozycje wybrać,podeślę filmiki,a nawet ułożę cały stuff.
A jeśli nadal będziesz za zakupem w sklepie internetowym to polecam fireworld.pl ,lub wspomniany bigfun.

Ps. FP3 (new, small i inne) też mam i mogę puścić w niższych cenach,niż dostaniesz w sklepach internetowych :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...