Skocz do zawartości

[OWEN*PZN] Plany


OWEN*PZN

Rekomendowane odpowiedzi

plan na zamówienie stuffu cz.1
Explosive I x30
FP3X
Jaja dinozaura x2
Luftheuler- gwizdki pirotechniczne
Red peony
POW
Korsarz czterostrzałowy
Achtung - 3szt.x4
Achtung - 3szt.
Sara
Petarda lontowa JC05
Achtung - 60szt. x2
FP3/Big
Cyrkoblitz
Aron
GROM - 1.55 zł
=150.27 zł
ZMIENIĆ COŚ? ZAMAWIAM NA BF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, ze lubisz petardy, ale moim zdaniem za dużo ich.
Za te pieniądze wziąłbym jeszcze jakąś kostkę i zamiast niektórych petard jakieś artykuły różne - nimi tez można się dobrze pobawić.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie zluzuj majty 30x ExplosiveI ??? Na cholere ci tyle tego ? Masz FP3X i FP3/Big na co ci tyle Achtungów weż zosbie do tego z 3-4 DUŻE Achtungi a nie ażtyle tego zamiast tego dobież se fajną kosteczkę Seria Big Bang Mars albo Kasjopeje albo Purpule Tail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chłopie zluzuj majty 30x ExplosiveI ??? Na cholere ci tyle tego ? Masz FP3X i FP3/Big na co ci tyle Achtungów weż zosbie do tego z 3-4 DUŻE Achtungi a nie ażtyle tego zamiast tego dobież se fajną kosteczkę Seria Big Bang Mars albo Kasjopeje albo Purpule Tail

co to jest 2 paczki fp3 i paczka fp3/small.? Są 3 paczki dużych achtunguów po 3 szt. A ja jeszcze dokupię coś w marketach. Jak coś zmienię to te małe kostki gromy i achtungi. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZMIANA ;D
ex1 20 szt.-33.8zł
fp3x 8.92
jaja dinozaura x2 9.84zł
gwizdki 0.99 zł
korsaż czterostrzałowy -7.99 zł
achtung 1.70 zł
jc05 x3-26.97 zł
fp3/big - 10.98zł
Cyrkoblitz 5.99 zł
super cracker 11.88 zł
grom2 - 7.33 zł
Yellow Purple Peony 10.23 zł
purple tail 15.84 zł
Little palm tree-7.27 zł
150.81 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow teraz jest 20 paczek Ex1 a nie 30 no bracie pojechałeś :D Nie no skoro lubisz petardy "hukowe" to kupuj jak uważasz ale jak dla mnie tego jest poprostu ZA DUŻO kiedy ty to chcesz wystrzelać ? Będziesz latał od 24:00 i nawalał hukuwkami ? Zainwestuj w zabawe : Jakieś bączki/Samoloty/Pszczółki/Trzeszczące kulki/Rakiety typu "Kosmos" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wow teraz jest 20 paczek Ex1 a nie 30 no bracie pojechałeś :D/> Nie no skoro lubisz petardy "hukowe" to kupuj jak uważasz ale jak dla mnie tego jest poprostu ZA DUŻO kiedy ty to chcesz wystrzelać ? Będziesz latał od 24:00 i nawalał hukuwkami ? Zainwestuj w zabawe : Jakieś bączki/Samoloty/Pszczółki/Trzeszczące kulki/Rakiety typu "Kosmos" :)/>

nas jest 2 :D i będziemy sobie chodzi od 16:00 mniej więcej. A motylki bd bo biorę 2 zestawy za 0.99 zł a rakiety kupie na straganie lub w markecie a zabawki kolega coś będzie miał pewnie ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wow teraz jest 20 paczek Ex1 a nie 30 no bracie pojechałeś laugh.gif Nie no skoro lubisz petardy "hukowe" to kupuj jak uważasz ale jak dla mnie tego jest poprostu ZA DUŻO kiedy ty to chcesz wystrzelać ? Będziesz latał od 24:00 i nawalał hukuwkami ? Zainwestuj w zabawe : Jakieś bączki/Samoloty/Pszczółki/Trzeszczące kulki/Rakiety typu "Kosmos" smile.gif


Rakiety typu kosmos , dowalił żeś...


.........
Tak do autora tematu :to ja ci mówię nie wystrzelasz tylu paczek EX1 , sam się przekonałem mając w zeszłym roku 50paczek ;)kup lont i zrób karabinek

http://www.forumfajerwerki.pl/topic/10238-konkurs-ii-edycja-na-najlepszy-karabinek/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rakiety typu kosmos , dowalił żeś...


.........
Tak do autora tematu :to ja ci mówię nie wystrzelasz tylu paczek EX1 , sam się przekonałem mając w zeszłym roku 50paczek ;)/>/> kup lont i zrób karabinek

http://www.forumfajerwerki.pl/topic/10238-konkurs-ii-edycja-na-najlepszy-karabinek/

wystrzelam wszystko zeszłym roku miałem 5 paczek i w 1 godz poszło a nas jest 2 wiec 10 paczek na 1 osobę.a jak pisałem wyżej mam zamiar wyjść o godzinie 16:00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może być widać że lubisz :D/>/> 10/10 :P/>/> Tylko mówie jakieś wyrzutnie dokup i będzie GITES ! :]/>/>

Nie mam więcej kasy a jeszcze kupie wyrzutnie z biedronki i coś na straganach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie też podstawą jest dobrze się bawić w sylwestra z wyrobami piro. :)/> Ale efektu to ty masz za mało :)/>

ojtam. jeszcze zakupy w marketach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...