Jump to content
Sign in to follow this  
smilser.

Prezentacja firmy Kalifornia 10.11.2012

Recommended Posts

Prezentacja firmy Kalifornia. Prezentacja odbyła się 10.11.2012 r w Łodzi na stadionie Startu. Kalifornia to hurtownia łódzka która posiada tylko i wyłącznie produkty Tropic NWP i WP. Wczoraj połowa z nich została zaprezentowana, nawet gdzie nie gdzie pojawiły się nowości Tropica które zrobiły na mnie duże wrażenie. Prezentacja rozpoczęła się prezentacją: najpierw małych wyrzutni '' fontanna + 7 strzałów, a następnie 14,16,25,35,45,60,65,70,80,95,100 ... Wyrzutnie w | , \ | / , \ /. Po zakończeniu prezentowania wyrzutni pirotechnicy zapalili 3 ogniska gdzie można było się ugrzać i upiec kiełbaski ^ ^ . Prezentacja zakończyła się profesjonalnym pokazem pirotechnicznym do muzyki = Bon Jovi - It's My life.
Film * TRAILER* -

MIX efektów Tropic :
http://www.youtube.com/watch?v=Il2Zkn7RlLo&feature=g-all-lik
Jutro będzie więcej ! ;)

Bardzo szkoda że nie dałeś info wcześniej, dużo mnie ominęło z tego co widzę. -_- Wie ktoś czy coś będzie w najbliższym czasie z pokazów / prezentacji w Łodzi?

Hehe nie ma co żałować ;D Z tego co wiem to na sylwestra Kalifornia robi pokaz w manu xD Pewno do podkładu It's my live ;D

Szkoda, że info było tak późno. Byłem 20km od tego miejsca i nic nie wiedziałem.

Najciekawsze jest to, że mam znajomego w tej firmie i nic nie powiedział.

Bardzo ładnie zrobiłeś te filmy + znakomita jakość. Z miłą chęcia oglądam twoje filmu...

I czekam na więcej filmów. Pozdrawiam

endriu123457