Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Mały problem


Pampi123

Pytanie

Mam mały problem chodzi o zamówienie z bf z tego co sobie wyliczyłem zapłacę 99zł z groszami , jak kupię zestaw promocyjny 100+ za 0.99zł suma przekroczy 100zł to dostanę ten zestaw promocyjny ? Wiem , że większość z was napisze żebym zamówić za tą złotówkę więcej , ale kasa jest już wyliczona na styk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pampi w takich przypadkach by mieć 100% pewności, skontaktuj się jutro z obsługa sklepu w celu wyjaśnienia tej wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

haha nikt ci złotówki nie da LOL po prostu :facepalm: ... Veli ja bym się wstydziła za taką sprawą dzwonić xD



To zamówienie dla kumpli , każdy bierze sobie jakieś petardy za 10-20zł , a ja za to mam zestawy promocyjne i ja nic z własnej kieszeni nie wykładam to jest ich kasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To masz naprawde problem żeby nie całą złotówke dołożyć i mieć ten gratis dla siebie. Moim zdaniem temat do zamknięcia i na drugi raz zanim założysz tak pusty temat pomyśl. To wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To wy macie problemy , może i dołożę to złotówkę , a czy nie zastanawialiście się nad tym czy byście dostali te zestawy jakby brakowało parę groszy ? Dajcie sobie luz ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jedna z zasad rynku jest prosta: nabywasz dany produkt/usługe jeżeli Cię na nią stać. Do tematu wkrada się zbędną filozofia, w razie wątpliwości kontakt z obsługą sklepu je rozwiąże.
Zamykam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...